Asus Zenpad 10 javítás..?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 4 éve(nem most volt) sajnos össze törtem a tabletem és egy ismerősöm el is vitte hogy ő meg tudja ezt csinálni de most vissza hozta nekem ugy hogy semmit nem tett vele, én pedig örülnék ha jó lenne…vagyis hát meg szeretném csinálni! Tudom egy régi fajtárol van szó, viszont fel tudtam rakni tölteni és be is kapcsolt nem volt vele igy probléma.


A helyzet

A kijelzője tört be illetve a kerete(vagy mi az elnézést nem tudom mi a szakneve ha van) szoval pl a jelszavam nem tudtam beirni mivel nem érzékeli mindenhol az ujjam

olyan kérdésem lenne hogy szerintetek ezt meg lehet még csináltatni? Lenne hozzá alkatrész? Asus zenpad 10 a modelhez P00C van irva a tableten. Előre is köszönöm a válaszokat



2022. márc. 26. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom pár éve beszüntette az ASUS a zenpad szériát, így pótalkatrészt nehezebben lehet már szerezni hozzá, főleg a régebbi modellekhez. Vidd be pár szervízbe, hátha van valamelyiknél még elérhető kijelző. Vagy esetleg online nézz szét tudsz e valahol jó áron kijelzőt venni hozzá és ha igen, akkor szervízben gond nélkül kicserélik neked.
2022. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!