Melyik fejhallgatót vegyem?

Figyelt kérdés

A sony megéri azt a felárat?

JVC HA-KD9BT 9000 Ft

Sony WH-CH510 12000 Ft

Ezek a falubkban lévő euronics üzlet árai.


Zene hallgatásra használnálnám. Lehetőleg minél jobb hangerővel kéne rendelkezni.



2022. márc. 29. 02:46
 1/5 anonim ***** válasza:

"A JVC HA-KD9BT kifejezetten a gyermekeknek kifejlesztett és tervezett Bluetooth fejhallgató, amely beépített hang limiterrel védi a túlzott hangerőtől a fül sérüléseit."


Ezt írja a JVC saját oldala. Innentől szerintem két tanulság van:


- a másikat vedd, ha hangerőt akarsz;

- a gugli 1 perc! :)

2022. márc. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megtaláltam az enyémet neked.


Bár a hirdetés egy hete már nem aktív, de az nem jelent semmit. Tudsz üzenetet küldeni a hirdetőnek. A Steelsound 5hv2-ről van szó.


Én 6 éve használom az enyémet, és tökéletes. Olyan brutális a hangereje laptopon, hogy a párom baxogat hogy halkítsam le mert zavarja! XD


Mélyben is nagyon jó!

2022. márc. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, ez lemaradt:


[link]

2022. márc. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

JVC.

Sokkal jobb márka fej/fülhallgató terén. Saját tapasztalat. Volt egy JVC bluetooth fülesem, páromtól kaptam, imádtam. Elhagytam. Vettem egy Sony-t magamnak, hát nem az igazi. A hangminőség rosszabb, ha hívás érkezik, akkor visszhangzik, a kezelése sem olyan könnyű, mint a JVC. Egyetlen előnye, hogy sokkal többet bír az akku.

2022. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 puritan ***** válasza:

Én azt a JVC-t csak akkor venném meg, ha egy 8-10 éves kislánynak kellene. Egy felnőttnek azért nem kicsit nevetséges. Csoda, hogy fülecskék nincsenek rajta...

Ha vezeték nélküli fejhallgatóra van szükséged, és egy kicsit több pénzt rá tudsz szánni, az alábbival nem jársz rosszúl. Meglepően jó minőségű cucc, tökéletes hangja van, és nem kell megfizetni az árában azt a marketing, és reklám költséget, mint a nagy márkáknál. Vagyis ugyanazt a tudást, és hangminőséget egy ismertebb márkánál 1,5-2-szer annyiért kapod meg.

[link]

2022. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!