Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom megcsinálni az...

Hogyan tudom megcsinálni az air podsom ami wc-be esett?

Figyelt kérdés
Az történ hogy a jobbos füles bele esett a wc-be. Utána kivettem megtöröltem leteszteltem, hogy tölti e meg hogy működik e és minden jó volt. Ez után a biztonság kedvéért kivettem mindkettő fülest a tokbol és szárítottam egy napig és most a jobbos fülest nem ismeri fel csak villog sárgán a tok ha bele teszem. Ha felnyitom a tokot azota nem dobja ki a kapcsolodást . Probáltam az eszköz elfelejtését és hátha de nem kapcsolodik . Ha csak simán a balos van benne akkor sárgán világit de ha bele rakom a jobbost is elkezd villogni. Mit tudnék csinálni vele?://

2022. ápr. 1. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%

Első tanácsom, legközelebb vegyél valami olcsóbb fülest. Nem lesz semmivel sem szarabb, mint a mostani, de sokkal olcsóbb lesz.

Második tanácsom, NE BÚSULJ :)

Harmadik tanácsom, íratkozz jobb iskolába, mint a mostani. És próbálj jobban tanulni. Ugyanis jelenleg rossz úton jársz.

2022. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
nem szereti a pee-sheet, próba előtt szárítani kellett volna.
2022. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Ui: a gagyi, túlárazott fülhallgatódnk annyi. Remélem ezzel megfizetted a butaság tanulópénzét.
2022. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
27%
marad a szervíz sajnos
2022. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1# ok boomer

Nem értem ha nem értesz valamihez miért kell minden áron hozzá szólnod.

Full komásan reggel sietve próbáltam intézni dolgom és kiesett ez van.

Egyébként meg kategóriájában egyáltalán nem túl árazott hasonló minőségbe is ennyibe mennek a Bluetooth-os fülesek ;)

2022. ápr. 1. 19:21
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Inkább csere lesz az a szerviz.

Azért működött még kicsit, mert kellett idő mire a folyadék beszivárgott és elkezdte megcsámcsogni az alkatrészeket.

Ezeket nem nagyon lehet szervizelni, annyira össze van benne nyomorítva minden, hogy normálisan, roncsolás nélkül nehéz szétszedni. Lásd: https://www.youtube.com/results?search_query=airpods+disasse..

Hivatalos szervizben nem is csinálnak ilyent, egyszerűen csak cserélik (azt az egy fülest, nem az egészet)

Nem hivatalos szevizben próbálkozhatsz, de ne áruld el hogy wc-be esett, mert ott sem fognak vele foglalkozni.

A legjobb megoldás talán ha veszel egy jobbos fülest. Bár ha használtan veszed nem tudhatod mennyire jó az akksija (az én 1. gen-em már csak 30 perc környékét bír - telefonálásra még jó), vagy veszel egy új jobbost, de az meg drága.

Vagy eladod a balos és a bölcsőt és teszel hozzá kis lóvét és veszel egy új Airpodsot.

2022. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
A szervizben mennyivel elegánsabb a gitárládából kiszárítani a beleborult sört mint a fülhallgatóból a hu.gyat. Szervizes helyébe se lennék mikor ilyet hoznak be nekem javításra.
2022. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem is foglalkoznak vele! Ha meghallják, hogy wcbe esett akkor nem vállalják, vagy kidobják a veszélyes hulladékba. Én sem vállalnám soha, ha nem jutna kajára pénzem se :D
2022. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

6# "A legjobb megoldás talán ha veszel egy jobbos fülest. Bár ha használtan veszed nem tudhatod mennyire"...

... esett az előző tulaj fülese is a latrinába ???

2022. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Salx Narval ***** válasza:
0%
Egy akkumulátorcsere talán még beleférne mielőtt eldobod. Ha folyadékkal érintkezik bármilyen készülék elsőként az áramforrást kell megszakítani jelen esetben elemet, akkumulátort kell kivenni. Ezt követően tisztítás szárítás és ez után jöhet a próba.
2022. ápr. 2. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!