Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom megcsinálni az...

Hogyan tudom megcsinálni az air podsom ami wc-be esett?

Figyelt kérdés
Az történ hogy a jobbos füles bele esett a wc-be. Utána kivettem megtöröltem leteszteltem, hogy tölti e meg hogy működik e és minden jó volt. Ez után a biztonság kedvéért kivettem mindkettő fülest a tokbol és szárítottam egy napig és most a jobbos fülest nem ismeri fel csak villog sárgán a tok ha bele teszem. Ha felnyitom a tokot azota nem dobja ki a kapcsolodást . Probáltam az eszköz elfelejtését és hátha de nem kapcsolodik . Ha csak simán a balos van benne akkor sárgán világit de ha bele rakom a jobbost is elkezd villogni. Mit tudnék csinálni vele?://

2022. ápr. 1. 18:28
1 2
 11/15 Salx Narval ***** válasza:
16%
A működő füles akkuját tedd át a rosszba és nézd meg, hogy így működik e, ha igen akkor vegyél csak új akkut. Ha szerencséd van akkor csak az akku ment tönkre a rövidzártól.
2022. ápr. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10-11 nézzétek már meg hogyan lehet szétszedni egy ilyen. Nem lehet csak úgy otthoni körülmények között átpakolni az akksikat...
2022. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Salx Narval ***** válasza:
Igazad van "12" én azt hittem simán kivehető mint egy normál készülékből. Hát sajnos akkor ez az út nem járható.
2022. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35 fokos szög alatt elhajítod, hogy gyújtőhelyre essen.
2022. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13# simán kivehető, mint a dióbél a dióbol, kalapáccsal.
2022. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!