Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A tv szolgáltató: TV2 -nél...

Nagy Györgyné kérdése:

A tv szolgáltató: TV2 -nél mivel hallássérült vagyok használom a feliratozást, Az utóbbi időben egyre gyakoribb a rossz szinkron, jóval később jelenik meg a felirat, sokszor ki is hagyják, régebb óta szenvedve nézem . Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Akkor hova fordulhatok? Hol a segitség?

#Hol a segitség?
2022. ápr. 12. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A helyedben írnék nekik egy emailt. Ezt találtam:

kozonsegszolgalat@tv2.hu


A telefonszámuk amit találtam pedig: +36-1-336-55-45

2022. ápr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezheted a SINOSZ-t is, hogy mit lehetne tenni.
2022. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem segítenek, az NMHH-nál tehetsz panaszt ellenük.
2022. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Nézz inkább rendes adót, ami nem elfogult (és finoman fogalmaztam). Amúgy nem hiszem, hogy a minőségi feliratozás alapszolgáltatás lenne, ha az NMHH-n gondolkodnál.
2022. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Ez ajándék ló kategória. Ha vendégségbe megyünk, ott sem illik a háziasszonyt letolni, hogy ha nem ízlik a főztje.

Mi a teendő? Alternatív fogyasztás. Internetet elárasztja az írott média.

2022. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Mi az, hogy nem alapszolgáltatás, meg ajándék ló? Legalább alap szinten néznétek utána, mielőtt baromságokat írtok.

A médiatörvénybe van foglalva, hogy a meghatározott nagyobb csatornák kötelesek feliratozni a műsoraikat. Akadálymentesítés ez is.

[link]


Kérdező, tegyél nyugodtan panaszt, fognak vele foglalkozni.

2022. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor tévedtem, bár nem mondtam biztosra (4). Valószínűleg beszédfelismerőt használnak, legalábbis az élő műsoroknál, vagy ezek ismétlésénél, ahol nyilván nem lehet előre szépen elkészíteni, és késés is van. Első lépésben szerintem is nekik írj (1).
2022. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" néznétek utána, mielőtt baromságokat írtok."

Most még ajándék ló.

Majd ha eljött a törvényben foglalt határidő, akkor lehet reklamálni.

Kérlek téged is, hogy nézz utána mielőtt valamire hivatkozol.

2022. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!