Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Strongest kérdése:

Milyen telefont vegyek? (Hallássérült)

Figyelt kérdés
Tapasztalt szakiktól érdeklődöm, milyen telefont vegyek? Kb. 15 év alatt összesen 3 telefonom volt eddig. Hallássérült vagyok, ezért abból kell kiindulni, hogy egy: legyen rezgő (a hangjelzés nem számít, úgyse hallom). Kettő: amennyiben üzenetet kapok azt láthatóan jelezze. A legjobb telefonom eddig a Nokia 6300 volt, amelynek az oldalán volt egy villogó lámpa, ha üzenet/hívás érkezett. Három: a képernyőn is látható legyen. Sajnos a telefonok képernyője besötétül, így legalább egy gombot meg kell nyomnom ahhoz, hogy lássam: jött-e üzenetem vagy sem. A Nokia 6300-nál halványan szürkével jelezte az üzenet/hívás érkezését. Akinek van jó ötlete, az kérem írja meg! Köszönöm szépen mindenkinek!
2017. okt. 26. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Samsungokon van értesítési led, kéken villog az elmulasztott hívás után.

Amelyiken nincs, azon be lehet kapcsolni, hogy rezegjen ha a készüléket kézbe veszem ha volt nem fogadott hívás. Én ezt nem tudtam, de az egyik készülékemen be volt kapcsolva és nem tudtam mi a frászért rezeg időnként.

Nekem a mostanin ugyan nincs, de be lehet kapcsolni az ügynevezett aktív készenlétet, ahol a kijelzőn jelenik meg az értesítés, de ez csak AMOLED kijelzős készüléken hasznos.

Illetve még számos alkalmazás létezik, amely a kamerás mobilok villanó ledjét használja fel ilyen célra, ami tud villogni akár bejövő híváskor is, illetve az elmulasztott hívást jelzi néha egy-egy rövid villanással.

[link]

2017. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem androidos telefonom van, amin folyton világít egy LED, ha történt valami. Tartalomtól függően a színt is lehet változtatni, pl ha sms, vagy telefonhívásom volt, akkor kéken jelez, de mást lilán, sárgán stb.
2017. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Honor 8-asom van,mindegyik kritériumnak megfelel:)
2017. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetalán okostelefont keresel?

Milyen árban gondolkodsz?

2017. okt. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!