Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen gitárt ajánlotok ilyen...

Milyen gitárt ajánlotok ilyen árkategóriában?

Figyelt kérdés
120 ezer forint körüli árkategóriában szeretnék otthoni zenélésre elektromos gitárt venni. [link] elsősorban ezt néztem ki, Les paul stílusú gitárt szeretnék. Olvastam jó véleményeket erről a márkáról de minden tanácsot meghallgatok. (Most egy Epiphone vintage edition gitárom van)

2022. ápr. 16. 18:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Kiegészítésként főként rock/metal műfajban próbálkozom. Humbuckeres gitárok előnyben
2022. ápr. 16. 18:15
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Harley Bentont nem vennék,nekem van egy basszusgitárom és egy erősítőm, hát nem igazán vagyok megelégedve vele. Mondjuk otthonra nagyjából mindegy, de szerintem még a Cort, Ibanez (mondjuk ebben nem tudom van-e Les Paul) is jobb, vagy ha neked ez nem okoz gondot, akkor használt, akkor nem kell pluszban beállíttatni.
2022. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Waff ***** válasza:

Mostanában elég jókat lehet olvasni a Harley-Benton márkáról, de 120 rugót én nem adnék olyan gitárért, mert mégiscsak kínai pozdorja akárhogy is csomagolják.

Ajánlom a használtpiacot-> GS fanatic oldal.

2022. ápr. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem pénz már 120 rugó, én vennék egy ilyet, mégiscsak mahagóni és azt is gondolom hogy nem rétegelt, plusz Alnico5 humbuckeres nem az a kínai legalja.
2022. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó ami van. Herebetont ne vegyél. Hiába javítgattak a marketingen. Fillérekből nem lehet forintos hangszert gyártatni.
2022. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vintage V100.
2022. ápr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy megy a hate a HB-re, aztán közben a 100000ft feletti gitárjaikról mindenhol csak jókat lehet hallani, főleg azt, hogy ár-érték arányban a legjobbak között van.

Itt jön a következő kérdés: Ha a CNC gép rendben megcsinálja a munkát, a gitár fája rendben van, a fretboard is pöpec és a többi, a gitárban lévő alkatrészek meg nem titok. Ott van minden.

Hol kapsz mondjuk Ibanez gitárt (vagy bármilyen "ismertebb" márkát) 200000ft körül EMG Retro pickupokkal, mikor csak a pickup 800000-90000ft körül lenne?

Ha tetszik, ha nem, az ázsiaiak nagyon feljöttek és bizony ár/érték arányban sokakat oda-vissza vernek.

2023. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!