Acer Iconia Tab 8 (W1-810) tablet újratelepítés után csíkos képet ad. Lehet nem megfelelő a driver rajta?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem a Windows 10et a tableten, és sajnos azóta csíkos a kijelző. Először az érintőképernyő sem működött, de az Intel grafikus drivert feltéve az helyreállt, viszont továbbra is csíkok vannak a kijelzőn teljes hosszában, biztosan valami driver még nincs fent. Lehetséges, hogy chipsetet külön kell telepíteni?

Esetleg van valakinek ilyen tablete, és tudna segíteni benne, mi hiányzik? Köszönöm!



2022. ápr. 18. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Alapesetben nincs szükség semmilyen driverre, szerintem hardverhiba.
2022. ápr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az újratelepítésig teljesen jól működött, amikor visszaállítottam a rendszert alapba, akkor mentek el a driverek, azóta csíkos a képernyő és a kezdő logó is.
2022. ápr. 18. 23:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem, de jobb ötletem nincs. Az biztos, hogy furcsa egybeesés lenne.
2022. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egészen biztos, hogy driver hibája van, szétszedtem, minden a helyén, illesztőprogram hibát írják a fórumon. Sajnos még továbbra sem találtam meg a megfelelőt, de rajta vagyok. Keresztbe csíkok vannak a kijelzőn, és a tetején mozognak is enyhén.
2022. ápr. 21. 12:00
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Így néz ki horizontális csíkos képernyő.

2022. ápr. 22. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem tudok segíteni. Szerintem keresd meg az Acert.
2022. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ma eljutottam a kijelző cseréig, ami megoldotta a problémát!

Érintőképernyő még rosszalkodik, itt a csatlakozónál lehet valami, majd ránézek...

2022. máj. 13. 12:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen, és kösz az elismerést, hogy mégiscsak hardverhiba volt! Ez volt az utolsó kommentem, nem érdekelnek a továbbiak. Majd talán más balek.
2022. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!