Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért esik szét a textúra a...

Miért esik szét a textúra a kis gépigényű játékoknál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy kis gépigényű laptopom amire játékokat szerettem volna tölteni na de a legtöbb régebb fajta játék (pl cod1,cod3,left4dead,CSGO source) ezek a játékok akadás mentesen működnek de a grafikával vannak gondok mert pár perc játék után elkezd szét csúszni a dolgok textúrája (képet küldök mert egyszerűbb) de pl a GTA SA meg a Garry's mod nál nincs ilyen probléma. Esetleg valaki tud segíteni?

2022. ápr. 19. 02:20
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Azt már próbáltad, hogy egy kalapáccsal megszűnteted a grafikus processzor kotyogását?

Ja még valami... ha kevesebbet játszanál, és a helyesírásodat fejlesztenéd, azzal magadnak is, a világnak is jót tennél.

2022. ápr. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Haver, hajnali kettőkor írtam ezt egy egész napos próbálgatás után. Engem pont nem érdekelt, hogy hogyan írom le. Elég szomorú hogy te azért nézegeted az oldalt, hogy beleköss az emberbe. Nagyon magányos lehetsz. Aki tényleg válaszolni szeretne a kérdésre az így is érteni fogja.
2022. ápr. 19. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztem ird le a konfigot, hatha lesz egy segito szandeku szaki :)


Nekem is van par jatek ami az uj, erosebb gépekkel nem igazan kompatibilis. Esetleg probald meg regebbi op.rendszer kompatibilis modban inditani ha eddig nem tetted. :)


Illetve probald ki taprol meg akksirol is, hogy mi tortenik.


Nem ertek hozza, csak otletelek :D

2022. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!