Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől késik a játékoknál a...

Riki11 kérdése:

Mitől késik a játékoknál a textura?

Figyelt kérdés

Én hdd-re gondolok de lehet-e videokártya a baj? Tapasztaltam a gta 5, és a Payback-nél... De viszont a Payback ssd-n tökéletes... Mitől let hogy gta 5be a csávó előtt kb 1-2 méterrel let látni egy csikot ahogyan másaabb szebb a kép... Ezt csinálja az 500as és a 320as vinyon...


Windows 10 x64

I7 3770

Gtx 1060 windforce oc 2x

16 gb ddr3

128gb ssd rendszer

500 gb hdd jatekra meg stb

320 gb hdd cuccokra


Tapasztalat vagy barmi segiseg jol jonne driver friss bocsi nem irtam oda koszonom



2018. okt. 29. 04:38
 1/8 anonim ***** válasza:
valszeg a hdd lassú.
2018. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mind a 2 az 500as meg a 320as is? Rendszer hiba nem lehet?
2018. okt. 29. 18:31
 3/8 Adam1c1 ***** válasza:
Először is én azt javasolnám, hogy töltsd le, és használd az MSI Afterburner-t, ami mutatja játék közben hogyan teljesítenek a hardvereid. Abból tökéletesen kiolvasható laikus ember számára is, hogy mi az ami gyenge, mert százalékosan hozza a terhelési adatokat. HDD-t nem, de az amúgyis felejtős. Az butaság, hogy az lenne az oka. A HDD csak azt befolyásolja, mennyi idő alatt tölt be a játék, de később már nincs behatással rá. Amúgy azt figyeld meg mekkora fordulatú. 7200RPM-est kell vásárolni. Én a RAM-ra gyanakodnék a helyedben. lehet hopgy lassú már az a DDR3. Egyébként szerintem a texutárak elő szokta tölteni a VGA memoriába. Ha az megtelik, akkor a RAM-ból olvassa be. Egyrészt tudsz a menüben látótávolságot állítani, másrészről meg vedd le az élsimítást, ha be van kapcsolva. talán akkor kevesebb VRAM-ot eszik majd, és hatékonyabban tudja előtölteni a pályát. de az is lehet, hogy a játék bug-os. Eredeti ? amúgy nincs olyan játék, ahol ne lehetne észrevenni a menet közben betöltött apróbb tárgyakat.
2018. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Adam1c1 ***** válasza:
Szóval szerintem mindenképp a ram lehet az oka. az is lehet hogy a 16 gigából már nem működik mind.
2018. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

te írtad, áttetted ssd re és jó. megpróbálhatod kikapcsolni a lapozófájl-t a windowsban az segíthet kicsit.


Ami még kifogyhat az a vram, de annak javulnia kell ha lejebb veszed a grafikát.

2018. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és akkor hogy tudnám megoldani ezt problémát mert valoszinu hogy igazad van mert azóta csinálja mijóta lecseréltem a 8gb-ot 16ra... de akkor rossz a videokártyám?
2018. okt. 31. 18:23
 7/8 A kérdező kommentje:
mef van a hiba: a lapozo fáljt állitottam át
2018. nov. 1. 10:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Megse javult meg mert a lapozofalj beallitasa utan kevesebb fpst dob kb 10el.
2018. nov. 7. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!