Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudom megvenni az új GTA5...

Hol tudom megvenni az új GTA5 Enhanced Edition-t Xbox Series S-re?

Figyelt kérdés

Sehol sem írja a címében, hogy melyik lenne az Enhanced Edition.


Ez lenne az?

[link]


Konzoloknál csak a Series S/X látható, xbox one nem.

Ami One-ra is jó, az 3 ezerrel olcsóbb. Az pedig a régi verzió lenne?

Megéri 3 ezer felárat a next gen-es kiadás?



2022. ápr. 21. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen annak kell lennie az újgenerációs GTAVnek mert ahogy mondod, csak Seriesre van. Ami fut Xbox Oneon is az az előző generációs verzió (az összes Xbox One játékot futtatja a Series alapból). Előzetesen annyit érdemes tudni, hogy a Series verzió az egy abszolút minimális javítás a játékon:

- jobb felbontás

- nagyobb fps

- részletesebb tárgyak

- nagyobb forgalom

- gyorsabb töltés

amit más cégek ingyenes frissítésként adnak ki a játékaikhoz. Ha csak a sztorival játszanál akkor nem olyan nagy a különbség, a töltés kb ugyanaz és nem igazán probléma, hogy a régi One verzióban csak 30fps mód van. Viszont ha multiznál akkor már nagyon más a helyzet. A Series verzióban van 30 és 60fps grafikai mód is, messzebbre látni, tisztább a kép, sokkal gyorsabb a töltés (A GTAV rengeteget tölt és rendszeresen). Emellett a Roockstar (a játék kiadója) már most próbálja terelni az embereket az új változat felé, már most van pár apróság multiban ami csak az újgenerációs változatban elérhető. Jó tudni, hogy amikor az Xbox One változat elkezdett felfutni akkor hamar abbahagyták a még régebbi, Xbox 360 változat fejlesztését. Tehát az One változat már nem jövő biztos.

2022. ápr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi 😁

Igazából most vettem a series-t és erre nem volt meg még a gta5. Eddig pc-n toltam, meg anno ps3-on, szóval mindenképp a next geneset veszem, főleg hogy most féláron megy, olcsóbb mintha a régi verziót venném.

2022. ápr. 22. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Én megvettem az E&E kiadást, számomra nem érte meg. Az egyetlen látványos előnye, hogy 30 helyetz 60fps, de ha az ember hozzá szokott az One verzióhoz, akkor ez nem oszt nem szoroz.

A grafika szerintem látványosan nem szebb, sőt mivel a HDR nem az Xbox kalibráló színeit használja, sok helyen kifejezetten ronda színei vannak. Nagyon sokat töltöttem a HDR játékon bellüli kalibrálásával, de nekem sehogy nem szép. Kikapcsolni meg nem lehet.

2022. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!