Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tesznek a távirányít...

Miért nem tesznek a távirányítókra HBO gombot?

Figyelt kérdés
több haszna lenne egy olyannak mint pl. egy Rakuten TV gombnak.

2022. máj. 3. 00:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%

minek?

nincs hbom, igazából tvm sincs

2022. máj. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nekem meg van HBO-m meg TV-m is, nem arról kérdeztem előfizettél e rá vagy sem, vagy van e TV-d vagy sem. Ha nem tudsz érdemi infót mondani keress olyan kérdést amire tudsz érdemi választ adni.
2022. máj. 3. 00:51
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem van TV-m, HBO előfizetésem is (még) de el nem tudom képzelni hogy miért kellene ehhez egy külön gomb
2022. máj. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%

IQ < 20 = TV, HBO

IQ > 20 = nincs TV, nincs HBO

2022. máj. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
itt nem a csatorna HBO ra kell gondolni hanem a Streaming szolgáltatására a HBO max ra (régen HBO Go) magára a csatornára én sem fizetek mert minek ha van HBO max.
2022. máj. 3. 01:09
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

Oké, de akkor tegyenek rá Netflix, Hulu, Amazon Prime, Disney+ és Apple Tv+ gombot is? Csak mert akkor már ugyanott tartunk, mintha egyes tv csatornáknak lenne külön gombjuk. Miért pont az HBO lenne rajta a távkapcsolón?

Egyébként a hármashoz hasonlóan én sem igazán értem, miben segítene annyit egy ilyen gomb jelenléte...

2022. máj. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Pedig a vodafone erre is gondolt. A vodafone mediabox távirányítóján van.

[link]


Tudom ez nem direkt tv távirányító. :-)

2022. máj. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Netflix gomb van rajta, Amazon prime is van rajta, Rakuten TV is van rajta. Hulu és Disney+ nincs is még Magyarországon, de ha jól tudom Európában sincs még hivatalosan bevezetve de ebben lehet tévedek. Apple TV gombot meg érthető, hogy nem rak pl. a Samsung a Távirányítójára miközben egyik konkurense.

Ellenben ott a HBO max amit rengetegen használnak napi szinten többen mint pl. a Rakuten TV-t (aminek ugye szintén van gombja) a kényelem és funkcionalitás érdekében hasznosabb lenne egy ilyen gomb.

Netflixet is sokkal kényelmesebb így indítani minthogy nekiálljak a smart menüben navigálni az alkalmazásra.

2022. máj. 3. 02:05
 9/17 A kérdező kommentje:

7-es válaszolónak:

na tök jó, hogy a vodafon már gondolt rá :D

2022. máj. 3. 02:08
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez kizárólag azon múlik szerintem, hogy fizetnek-e érte a tévé gyártójának. A többi gomb sem ingyen került oda valószínűleg.
2022. máj. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!