Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik okos tv-t ajánlanátok...

Melyik okos tv-t ajánlanátok (min. 100 cm képátmérő, könnyen kezelhető és fontoa lenne a görgős távirányító)?

Figyelt kérdés

Nem sokat tévézünk alapjáraton, de azért szeretnénk egy okostévét, mivel neten sorozatot gyakran nézünk, így praktikusabb lenne, ha nem kéne a laptop-tv összedugással bajlódni stb., na meg vannak még előnyei egy ilyen tv-nek.


Méretben tényleg kéne legalább 90-100 cm átmérő.


A görgős távirányítót pedig azért szeretnénk, mert nem akarunk bajlódni, kínlódni annyit azzal a lassú bepötyögéssel, amit másoknál megfigyeltünk mire néhány betűt is beírtak...valahogy ez görgős megoldás gyorsabbnak és egyszerűbbnek tűnt egy ismerősnél.


Árban nem tudom pontosan, hogy mennek ezek a tv-k esetleg ha 100 ezerből kb kijönne max az jó lenne...persze tudunk rugalmasak lenni, de nem akarunk egy "vagyont" se rákölteni. Mondanám, hogy minél olcsóbb, annál jobb, de nyilván ez sem igaz mindenre.


Tudnátok ajánlani párat esetleg?



2022. ápr. 19. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy látom, az LG Magic Remote távirányítókon van görgő, ilyet némelyik modellhez adnak, némelyikhez külön vásárolható, de hagyományost adnak. A specifikációkban van benne.

A Samsungnak van egy Smart Remote nevűje, azzal hasonló a helyzet.

[link]

LG 2021 [link]

LG 2020 [link]

LG 2019 [link]

2022. ápr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 elistvan ***** válasza:

Bármelyik androiodos okostévét összepárosítod egy androidos appal és telót használod távirányítóként azzal is tudsz egerezni külön plussz eszköz nélkül. Egy tv remote alkalmazás kell rá. Nekünk egy kb 100-ezres 40 colos Thompson van az is tudja. (Nyáron rendeltem a mall.hu-ról) ez akkor 100 volt

[link]

2022. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A görgős távirányító nagyon leszűkíti a keresést, nekünk egy vezeték nélküli egér volt a tv-ben sokáig, aztán rátaláltunk a légegérre, amin még billentyűzet is van, és az a legjobb szerintem. Maga az okos tv, mint fogalom egyébként sok mindent jelenthet. A miénken pl csak youtube van, de szüleimén van sok más is... Nagyszüleimnél van viszont szerintem mindközül a legjobb, mert támosatja a telefonos screencasting-et, amivel egyszerűen a jól megszokott telefonomon kikereshetek akármit, és egyszerűen átjátszhatomk a tv kérenyőjére, alkalmazástól függetlenül.
2022. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 elistvan ***** válasza:
A thomson is tudja ugyanezt(chromecast van beleépítve) illetve az LG okostévékben ez miracast néven van benne.
2022. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Ez (a YouTube átküldése és a képtükrözés) két különböző dolog. Az előbbi akkor is megy, ha kikapcsolod a telefont, vagy lemerül.
2022. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most egyenlőre 4 tévével szemezek:

LG 43UP78003LB

LG 50UP78003LB

LG 43NANO753PR

LG 50NANO753PR


2 féle tv, 2 méretben. Tupajdonképp lehet elég lenne a kisebb is, de valamiért a nagyobbal kacsingatok inkább.

Viszont akkora öyszeget nem tudom mennyire szánnánk rá (170 e ft min.), már a kisebb is elég határeset (150 eft kb.)


Azt se tudom, hogy ez a nanocell-est megérné e egyáltalán megvenni.

2022. ápr. 24. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!