Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tévét milyen időnként szokás...

Tévét milyen időnként szokás lecserélni?

Figyelt kérdés

Csak akkor ha rosz?

Az én LG okos tévém már kb 2016 óta megvan, teljesen jól működik 110 centis. Le szokták cserélni az ilyet? Gondolkodom hogy vegyek e nagyobbat. Vagy fölösleges? Mondjuk hogy át állt a hbogo HBO maxra így már nem elérhető a tévémen ez a HBO max, azt írja hogy ezen a készüléken nem használhatom, már csak ezért is vennék ha vennék egy korszerűbb tévét.


2022. máj. 4. 13:10
1 2
 1/15 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Régen akkor cserélték le a tv-t, ha már nem lehetett javítani. Most 5 éves TV-nél már fontolgatja az ember, hogy kéne egy új, de amúgy semmi baja. :))).

Mára a szokások megváltoztak.

Ha van pénzed és elakarod költeni, akkor vegyél egy újat. De úgy gondolom nem létszükséglet.

2022. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi akkor csereljuk ha elromlik. Igaz nagyon keves idot nezunk tevet.
2022. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ez az első lapos képernyős TV-nk, ami most van :D - ebből lehet sejteni, hogy nem mai darab. Nemrég javíttattuk (először), nem tervezzük lecserélni, amíg működik. Igaz, keveset is használjuk.
2022. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor, ha nagyon elavult, vagy elromlik.

Kb. 10 éves a jelenlegi. Ez se tud mindent, nem okos. De nem hiányzik. Laptopon megy minden, ami ezen esetleg nem. Nem gondoltam, hogy le kéne cserélni. Már csak azért sem, mert ilyen gyönyörű képű tévéket én mostanában nem látok sehol. Ha elromlik, akkor cserélem majd egy korszerűre, ami mindent tud.

2022. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"szokás lecserélni?"?

Az anyagi helyzettől és a mentalitástól függően.

.

Julis néni, a szomszéd kisnyugdíjas, most vett egy közel 2 és fél méter képátlójú TV-t, nekünk csak másfél méteres van nehogy má'!

2022. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 db TV készülékem is van. Az egyiket még 2011 júniusában vettem, a másikat pedig 2017 szeptemberében vettem. Egyik tévé készülékem sincs semmi baja. Mind a 2 tévé készülékem tökéletesen működik. És egyenlőre nem is tervezek új tévé készüléket vásárolni.
2022. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szoktam ha tönkremegy.

Nem cserélem évente pár évente.

A mostani tvm is van vagy 6-7 éves,semmi baja

2022. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
A jobbak amikor megjelenik egy uj "még sokkal jobb", vagy ha nincs kedve állandoan az uj ajánlatokkal foglalkozni akkor félévente. A legmenöbbek amikor ugy látják, hogy már nagyon poros:-)
2022. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet a mostanit nem cserélném, és nem azért mert 10+ éves.

Van rajta CI interfész hely és ami a maiakon nem igazán van: 2 HDMI, SCART, RCA és kompozit bemenet.

És mindegyikre van eszköz csatlakoztatva, ha újat vennék emiatt gondjaim lennének nézve a csatlakozó "kínálatot".

Amúgy méteres HD ready..

Tudom elavult piszkosul (mondanák sokan), e kivételével viszont minden igényt kielégít.

2022. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Szokás"?

Nem szokás. Ha nem megy tönkre akkor nem.

Ha okos funkciók hiányoznak veszel egy Google Chrome Cast -et.


Mondjuk az alap telefonnal működik csak, de az új saját távirányítójával is.

Ha elégedett vagy akkor nem érdemes TV -t cserélni.


Nekem egy 2004 vagy 2005 -es Samsung van. Már nem is tudom.

Ráadásul 720 -as nem is FullHD -s.

Nem tervezem a cseréjét. Amire kell nekem arra jó. Mivel buta így egy Chrome Cast -al fel lett turbózva.


Nagyobb? Enyém 80 -as...

2022. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!