Tegnap vettem egy Orion ht601-es házimozit,hiába kötöm össze 5.1-be nem akar szólni. Csak a mélynyomó. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán célszerű lenne leírni, hogy mivel kötötted össze, és mit hova dugtál...
2022. máj. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A mélynyomóra kell rákötni az öt hangszorót,szóval azzal kötöttem össze.
2022. máj. 6. 08:23
 3/9 A kérdező kommentje:
RCA kábellel,rákötöttem a laptopra de úgy sem szól. Bluetooth-al sem
2022. máj. 6. 08:26
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Tönkre ment az erősítő.
2022. máj. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A laptop csak sztereó hangot ad a fejhallgató-kimeneten. 5.1-hez megfelelő USB-s hangkártya kell, de azokon is szerintem csak optikai kimenet van.
2022. máj. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es ha tönkre ment volna akkor nem szólna a mélynyomó sem,mivel abban van az erősítő
2022. máj. 6. 08:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahogy a 8:36 írja, oda kellene egy zöld (front), narancs (sub-surround) és fekete(center) 3,5 jack csatlakozós 5.1 kártya is, a sima sztereó nem elég.

[link]

2022. máj. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Morzsi007 ***** válasza:
Laptopon általában nincs analóg 5.1 kimenet vagyis az, amit írtak előttem. Digitális kimenet még ok, de az meg nincs az Orion-on feltételezem csak analóg bemenet. Így csak sztereó an tudod használni, ha a laptop jelét a front bemenetre kötöd. Nem ismerem az orion-t nem tudom mit tud, de ha lenne egy dolby pro logic vagy hasonló, akkor 2 csatornából csinálna 5.1-et. Szerintem kellene egy külső hangkártya, ami analóg kimeneteket tartalmaz.
2022. máj. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű a kérdés... Az Orionba miből és hogyan megy a hang?
2022. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!