Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 5.1 mélyláda nem csak mélyet...

5.1 mélyláda nem csak mélyet szól, miért?

Figyelt kérdés

Helló, adott egy Genius SW 5.1 1020

Csak 1 hangszórót szólít meg, mindegy melyik dugom be de csak a felső aljatba dugva szól 1.

A mélylád anem csak a mély hangokat adja ki hanem próbál minden hangot kiadni, zörög csúnyán szól

Mi a teendő?



2022. márc. 22. 12:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
a teendő az, hogy megtanulsz fogalmazni és linkelsz egy képet a dologról, hogy ne nekünk kelljen túrni a netet, hogy vajon mi az a "felső aljat"
2022. márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Értem ne haragudj, aljzat* fekete és fehér LCL kábelről van szó, a felső 1 aljzat fekete alatta 2 fehér alatta 2 fekete. Csak a 1 felső LCL szól mindegy milyen színűt dugok bele
2022. márc. 22. 13:10
 3/19 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ha csak a mélynyomó szól, úgy ahogy és a szatellitek közül csak egy kimenet használható akkor ott csúnyán megnyekkent valami az erősítőben. Szerviz és majd meglátod érdemes e megjavíttatni.
2022. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Szirty ***** válasza:
100%

Tényleg többet érne ha rendesen leírnád a körülményeket.


"ehér LCL kábelről van szó, a felső 1 aljzat fekete alatta 2 fehér alatta 2 fekete."


Ez olyan mint ha megkérdeznék tőled az utcán hogy merre van az állomás, te meg azt válaszolnád, hogy keresztanyámék fele.


A kérdésed nem tartalmaz értékelhető információt a típus megnevezésén kívül.

Ahelyett hogy azt írod le hogy milyen színű és mi mellett van a csatlakozó hasznosabb lett volna a mellettük lévő feliratot (vagy azt is) megemlíteni.


Talán így néz ki a dobozod:

[link]


A felső 1 aljzat nem fekete, hanem fehér (2-CH Input, FRONT).

Alatta nem két fehér van, hanem 1 fekete (5.1 CH input CEN/SUB).

Az alatt pedig nem két fekete van hanem egy sárga (REAR).


Ezek a készülék bemenetei ahol jelet kell hogy adj neki.

Ezekbe mit dugtál be?

2022. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Értem, nem vettem észre minden helyesírási hibámat, nem mintha számítana. Az amit te küldtél be kép az teljes mértékban az a mélynyomó ami az enyém, amiről szó van.

Azonban az nem fehér, hanem zöld. A képen fehérnek látszik, hát nem az.

Azokkal nincs gond.

Lentebb talán észre vetted, hogy vannak ott még lyukak. Na azokkal van a baj. Meg azzal, hogy a melynyomóból nem csak a mély hangok jönnek ki. Azaz gondolom hangváltó baja is lehet.

2022. márc. 22. 20:38
 6/19 Szirty ***** válasza:
100%
A kérdésemre tudnál válaszolni? Vagy ne foglalkozzak vele inkább?
2022. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Már válaszoltam tök mindegy mit dugsz azokba a lyukakba aux kell amit a telefonba is bedugsz. Azt azért kell a felsőbe azaz a zöldbe, hogy minden hangszóró szóljon. Ha a 2. Portba dugom akkor csak 2 és a mélyláda szól. Azaz már ígyse szól csak 1 + a melyláda zörögve plusz ugye magas és közép hangokat is kiadva.
2022. márc. 23. 09:23
 8/19 A kérdező kommentje:

[link]

Egyébként ilyen a hátulja, amit te küldtél annyiban különbözik, hogy a második és harmadik portok fel vannak cserélve. De hangsúlyoznám nem ott fent van a baj. Hanem lent az aljzatoknál (nem tudom a pontos nevét LCL dugó megy bele, ne köss bele, ha tudod miről van szó hisz a képen is ott van)

2022. márc. 23. 09:27
 9/19 Szirty ***** válasza:
100%

"Már válaszoltam"


Azt hogy azokkal nincs gond?

No mind1...

2022. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként ilyen a hátulja," ezt ötödikre sikerült idebiggyesztened, miután egy válaszolni próbáló feleslegesen túrta a netet HELYETTED.


Mennyivel egyszerűbb lett volna ha TE linkeled a kérdésbe egyből. HMHMHM?


Idejössz kérdezni, infót nem adsz, de pökendi arrogás válaszokat adni tudsz. Szégyelld magad!


Kend a hajadra azt a f*st. Megérdemled, hogy szenvedj te bunkó.


Ha olyan okos vagy akkor fordíat le és értelmezd a feliratokat. Megadják a választ a próblámédra (buta vagy és nem értesz a kütyühoz.)

2022. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!