Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A 14 éves lányom szeretne egy...

A 14 éves lányom szeretne egy most divatos airpods stílusú, "fülbe akasztós" fülhallgatót. A kérdés, hogy mennyire számít, hogy neki (még a kortársaihoz képest is) elég kicsi füle van ? Lehet h. hülye a kérdés, de nem használtunk még ilyesmit.

Figyelt kérdés
Esetleg valaki tud-e ajánlani 20e ft környékén olyat, amivel jó tapasztalata volt?

2022. máj. 11. 08:54
 1/8 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Kollégám Honor TWS CE79-et használ iphone 11-hez. Nem tudom milyen a hangja, Ő szerinte rendben van, ennyit megér.
2022. máj. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ezek inkább fülbe dughatók, mindenesetre szoktak adni hozzájuk különböző méretű fülbetéteket, de azt így nem lehet megmondani, hogy mondjuk a legkisebb megfelelő lenne-e. Lehet, hogy a hallójárata normál méretű.
2022. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

"A kérdés, hogy mennyire számít, hogy neki (még a kortársaihoz képest is) elég kicsi füle van ?"

Nekem van egy vezetékes, elküldöm szívesen ha érdekel.

2022. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem egy bluetoothos dobhártyás fülhallgatóval járnátok a legjobban. Nem úgy néz ki mint az airpods, de ugyanúgy vezetéknélküli "fülbe akasztós". Ezekhez általában több méretű gumit adnak, a legkisebb, de szerintem a közepes méretű is jó lesz a lányodnak. Ismerősöm gyereke 12 éves és picit szűkebb az átlagnál a hallójárata, legkisebb gumival hordja, meg van vele elégedve.

20 körül én a Skullcandy Jib TWS-t tudom ajánlani, fél éve használom, nekem nagyon jó a hangzása, aksija is egész sokáig bírja egy töltéssel. Legutóbb a Media Marktban láttam 16-17e ft körül. Xiaomi Mi True Wirelesst dícsérik még nagyon, annak még az airpodshoz hasonló is a kialakítása, de az én fülemből például rendszeresen kicsúszkált, mikor kölcsönadta ismerősm egy hétre, hogy kipróbáljam. Illetve a Skullcandy hangzása nekem jobban bejött. A JBL-nek és a Sony-nak is van jó fülese ebben az árkategóriában, de azokat nem próbáltam így nincs tapasztalatom velük.

2022. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekelne annak a véleménye, aki a 3-as választ lepontozta. Én a kérdezőnek írtam, és nem a véleményeteket kértem. Az miért lepontozandó, ha felajánlottam neki hogy próbálja ki? Kinek van ellenvetése? Nyugodtan, itt le lehet írni.
2022. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy válaszolt aki lepontozta, itt szerintem rengeteg lepontozó troll szaladgál. Mindjárt én is kapok...

Amúgy nem hiszem, hogy jó ötlet volt felajánlani, azt sem tudod, hol lakik a kérdező.

2022. máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Morzsi007 ***** válasza:
Én nem pontoztam senki, se fel, se le. :)
2022. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az airpods

a rendes és nem a gumiharangos nem lesz jó a fülébe

anyumnak is kicsi a hallójárata és egyik fülbevaló se kényelmes a fülébe

nem marad bent neki

marad a fejhallgató

2022. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!