Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért menőzik mindenki az...

Miért menőzik mindenki az iphone màrkàval?

Figyelt kérdés
Reklàmtol megkezdve sorozatokba, filmekbe, az utcàn gyerekektől az idősekig mindenhol csak az iphone. P20pro-m van de lefikàztàk a melóba, hogy jó egy hulladék telefont vettem. Komolyan ez a màrka ekkora divattá nőtte ki màr magát?

2018. nov. 9. 23:32
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
61%
pedig egy fos, nem értem, tök hamar tönkremegy.
2018. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is huaweiiem van, és kva jó ,meg a lenovo is.
2018. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim válasza:
78%
Az Iphone(8 és az X) ma már státuszszimbólummá nőtte ki magát, mert nem mindenki engedheti meg magának. Nekem egy 2 éves Huawei Y6 Pro(2016)-m van, és megfelel nekem.
2018. nov. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Nem bànt a dolog, de a fenébe is minek kell az ember orra alá dörgölni, hogy az egy enyém iphone bibibii tied fos. Végre nehezen kiperkàltam a p20pro àràt erre elveszik az ember kedvét.
2018. nov. 9. 23:43
 5/44 anonim ***** válasza:
13%

Mert volt rá pénzem és van mire fel beképzeltnek lennem! Az Iphone-osok a királyok. Azért. Az apple logót nem szabad eltakarni, nekem is olyan tokom van, amin ki van vágva ott. Ennyi!


18/f

2018. nov. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
81%

Része a manager szentháromságnak.

iPhone, BMW, bankkártya. Természetesen mindegyik céges.

2018. nov. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim válasza:
81%

Sajnos ez van, és mindenkit megfertőz.

Ez is befolyásolta,hogy nekem mondjunk vége lett egy 3 eves kapcsolatomnak. Mert a volt barátom mikor megismerkedtünk egy normális ember volt! Aztán elnézést kérek, de iphone bzi lett és kötekedett mindig, hogy alig varja h vegyek egy uj telot es h az iphone legyen, mert akkor keresztul mehet majd a telomon autoval:) (samsung)

Lenyegtelen milyen a telefonod markaja,a lenyeg,hogy neked tetszedjen es a te igenyeid elegitse ki.

Mas nem szamit, szerintem nevetseges amit mondtak neked. Egy felnott ember nem lehet ennyire fajankó.

20L

2018. nov. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
78%

Mert az Apple a marketingre gyúr a fejlesztések helyett.

Eltudja adni a szrt is aranyáron.

2018. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim válasza:
57%
Csak a beképzelt tinik vehetnek ilyen telefont apucival hogy ők legyenek a menő gyerekek meg akik azt hiszik meg tehetik aztán siránkoznak hogy egy retkes vacsorát nem tudnak össze állítani mert nincs pénzük csak mert ha Iphone-d van akkor valaki vagy. Rettentő szánalmas hogy már a telefontól lesz valaki az ember egyébként is egy hulladék telefon (mondom úgy hogy volt iphonem) csak tudod az drága és menők lesznek vele -. - szánalmas megérett a pusztulásra az emberiség...
2018. nov. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim válasza:
55%
5-ös válaszoló nincs mire fel beképzeltnek lenned tuti apucitól könyörögted ki vagy inkább nem zabálsz csak hogy menő legyél a suliba szánalmas hogy így neveltek a szüleid nekik is tapsot hülye takony -. -
2018. nov. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!