Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol lehet venni kis méretű...

Hol lehet venni kis méretű hangerősítőt, ami sztereó?

Figyelt kérdés
Olyan kicsi legyen, ami a tenyeremben elfér. Van hozzá egy fejre tehető hangszórója, de csak az egyikben hallom pl. a tévét, mert mono a hangerősítő, és azt mondták a boltban, nem tudják, hol kapható sztereó.

2022. máj. 15. 11:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Hogy mit szeretnél?

Hallókészüléket?

2022. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Fejhallgató erősítő kell neked szerintem, azok sztereók. De ha a forráseszköz monó, például régi képcsöves tévé, akkor annak is csak az egyik fele fog szólni.
2022. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Szirty ***** válasza:
60%

"De ha a forráseszköz monó, például régi képcsöves tévé, akkor annak is csak az egyik fele fog szólni."


Hát a mono jelforrás sztereo készüléken mindkét oldalon ugyanaz szól rendszerint és nem csak az egyik oldalon szól!

2022. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2022. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdezőnek megvan a megfelelő eszközparkja, csak egy álalakító kell hogy a füles mindkét oldala szóljon.
2022. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hestore-nál nézelődj vagy doitsmart webshop.
2022. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lefényképeztem, amit most használok. Nem akarom bedugni a tv-be, olyanom van, és az sztereón szól, hanem olyan kis készüléket keresek sztereóban, ami a kép bal oldalán van. Lehet, nem lehet képet csatolni?
2022. máj. 16. 20:14
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2022. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Lehet, nem lehet képet csatolni?"

Máshova feltölthető, és a link itt közzétehető.

Akár itt is: [link]

2022. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ilyet még nem csináltam, majd megpróbálom. De én nem a világgal akarom megosztani a képet, csak a gyakorival. :)
2022. máj. 18. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!