Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Xbox éri meg a legjobban?

Milyen Xbox éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés
A szüleim mondták hogy nézzek utána. Igazából PSnél is gondolkozak, de én nem PS-es vagyok, mert az xbox jobb a ps-nél (Nálam).

2022. máj. 20. 17:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

#10

Igen, azután írtad, hogy inkább gyűjtsön még pár hónapig, mert jobban megéri. De ha nem használod ki, akkor nem éri meg.

Amúgy pedig, nem a PS5-tel, hanem a PS-sel keresi a párhuzamot, amiből ugye van egy 4. generáció is.


Az a kis gyenge fehér szar, ami összességében erősebb, mint a ONE X (ami ugye 3 évvel a Series S megjelenése előtt a világ legerősebb konzolja volt..).

2022. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
20%

#11

Bárhogy számolom a 6 több mint a 4, szóval nekem az jön ki, hogy az One X az erősebb.

Ami ezért elég ciki szerintem.

De vegyetek csak olyan gépet, ami gyengébb mint az előző generáció, végülis very low grafikán is lehet játszani azzal a 3-4 játékkal ami elfér rajta :)

2022. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
38%
#10 A szövegértés tökéletesen megy. Ha valakinek tőled eltérő véleménye van akkor megsértődsz.
2022. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 2007-ben vettem egy Xbox 360 Fat konzolt.

Rongyossá játszottam,elnyűhetetlen.

A mai napig is játszok vele,persze ma már ritkábban.

2022. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!