Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használt Xbox series s nél...

Használt Xbox series s nél xbox game pass játékokat tudok tölteni, de pedig nem fizettem elő? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ma vettem egy xbox series s-t használtan (3 hónapos egyébként a konzol) egy konzolüzletben. Saját profilomat megcsináltam, beléptem és azt láttam hogy 5 játék rajta van a konzolon. Elindítottam és kiderült hogy xbox game pass-es játék. Már itt egy kicsit furcsa volt. Megnéztem a beállításokat és nem volt előfizetve semmi sem. Később megnéztem a xbox game passes játékokat amiket le tudok tölteni most. Kérdezem én, hogy ez most profilonként működik az előfizetés vagy gépenként?? Azt se írja hogy ez most meddig van ez a elöfizetés amit NEM én fizettem elő és NEM én aktiváltam be.

2022. máj. 20. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gamepass fiókhoz van csatolva, nem konzolhoz.
2022. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És akkor miért tudom letölteni a game passes játékokat ha nem vagy rá előfizetve??
2022. máj. 20. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradt benne az előző tulaj fiókja? Mert, ha a fő fióknak van Game Pass előfizetése és/vagy vásárolt játékai, akkor azt az adott eszközön minden más felhasználó is tudja használni. 3 hónapos konzolnál simán előfordulhat, hogy a hosszabb időre vásárolt Game Pass előfizetés még nem járt le, mire hozzád került a konzolt.
2022. máj. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mázlid van , akkor nem is Game passod van hanemm Ultimate, ugyanis nekem a sima Game Pass-t havonta vonja a Microsoft, bár lehet csak most adták be bizományba a konzolt és érvényes a havi.
2022. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A fiókja nem volt rajta, megcsináltam a profilomat és rögtön a játékokhoz dobott be ahol 5 játék volt feltelepítve.


Igen Ultimate game pass van rajta csak az bosszant hogy nem írja sehol se hogy meddig van a game pass ultimate :D

2022. máj. 21. 14:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha legalább egy profilnak van Game Passa a gépen akkor az összes profil tud letölteni és játszani Game Pass játékokkal (sőt multizni is). Ha az előző tulaj rajta hagyta a profilját akkor tudod használni amíg tart. Olyan is előfordul, hogy még a profil letörlése után is emlékszik a rendszer egy darabig a gépre és működik. Ugyanis a Microsoft accountodban benne vannak a gépek amin játszol.
2022. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!