Nem működik a bluethoot fülhallgatóm?

Figyelt kérdés
Mi true Wireless Earbuds Basic 2 típusú fülhallgatóm teljesen fel volt töltve, mikor használat közben egyszer csak elhallgatott, azóta nem csinál semmit. Mit lehet vele csinálni?
2022. máj. 22. 17:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Csak a jobb fele nem jó, a balt jelenleg is használom
2022. máj. 22. 17:15
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

„Nem működik a bluethoot fülhallgatóm?”

A választ te magad leírtad: „Csak a jobb fele nem jó, a balt jelenleg is használom”

„Mit lehet vele csinálni?”

Mit gondolsz, hogy innen bárki tud erre válaszolni? De ne aggódj, hamarosan jönnek az „okosabbnál okosabb” válaszok, amelyekkel természetesen semmire nem mész. Esetleg vidd el egy szervizbe, ott talán meg tudják állapítani a hiba okát. Megmondják mennyibe kerülne a javítás, aztán eldöntheted, hogy megéri-e megjavíttatni vagy veszel egy újat. Szerintem erre magadtól is rájöhettél volna.

2022. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
beallitod a balancot
2022. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Íme az első „okos” válasz:

„beallitod a balancot”

Olvastad, hogy romlott el? Használat közben, éppen hallgatta és egyszer csak a jobboldali fülhallgató elhallgatott. Vagyis nem állította el a balanszot.

2022. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ez az egy lehetőség 100% kizárva?


melyik mobil nem produkálhatja ezt?

2022. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Párosítsd újra.
2022. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Szervíz, garancia?
2022. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is volt egyszer ilyen, fogd meg mindkét fülest, nyomd le a gombot és folyamatosan nyomva tartva tedd be a töltőjébe. Egy pár másodpercig nyomd a töltőben is, elvileg mindkettőn be fog kapcsolni a töltést jelző piros fény.


Legalábbis nekem ez bevált.

2022. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úr isten, köszönöm szépen 8. Egy életet mentettél meg 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
2022. máj. 22. 20:46
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Igazán nincs mit, én is olvastam valahol😉

Örülök hogy nálad is működött!

2022. máj. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!