Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bluetoothos füllhalgatóm van,...

Bluetoothos füllhalgatóm van, de nem tudom rácsatlakoztatni a telefonomra! Mit csináljak hogy sikerüljön? A telefon egyszerűen nem találja a készüléket! FONTOS

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!:)

#telefon #bluetooth #csatlakozás #fontos #Bluethoothos fülhallgató
2020. szept. 24. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Be van kapcsolva, fel van töltve egyáltalán a bluetooth fülhallgató? :D Most ezt nem azért kérdezem, mert butának nézlek, vagy valami, de szerintem simán megeshet, hogy az ember nem veszi észre, hogy nincs bekapcsolva. Milyen fülhallgatóról van szó konkrétan?
2020. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fülhallgató típusát jó lenne tudni.
2020. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A fülhallgatón bekapcsoltad a párosítás vagy látható vagy ilyesmi üzemmódot?
2020. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen be van kapcsolva. A márkáját nem tudom pontosan szerintem valami egyszerű kínai márka!

Igazából arról van szó, hogy a fülhallgató teljesen jól működik, más telefonhoz már sikerült is hozzákapcsolni. De a saját telefonom nem találja a fülhallgató bluetthothsát, vagy nem tudom hogy kell mondani.


Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

2020. szept. 24. 19:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Várom a továbbiakat ha esetleg valaki tudna segíteni!;)
2020. szept. 24. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet amúgy sajnos, hogy peched van és nem fog menni. Nekem volt ilyen az előző telómmal, az a konkrét füles típus, ami nekem volt, nem volt hajlandó csatlakozni hozzá. Rákerestem a neten, és egy fórumon írta más is, hogy pont ez a típus nem megy neki (de amúgy más fülest tudott csatlakoztatni, és a fülest is másik telefonhoz).
2020. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezt elképzelhetőnek tartom, csak tényleg elég nagy pech lenne!


Köszönöm a válaszod!:)

2020. szept. 24. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!