Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan kell a Televíziót bekötni?

Hogyan kell a Televíziót bekötni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, új albiba költözöm, nagyon ritkán nézek tv-t, ezért pénzt nem igazán adnék érte, viszont bekötném a "dekódolatlan" csatornákat. Erre mi a legjobb megoldás? Csak szerzek egy set top boxot és az autómatikusan fogja is ezeket? Illetve hallottam még a mindig tv-ről ez, hogy működik?

2022. jún. 2. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
2022. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt honnan tudom, hogy mpeg4 vagy mpeg2 a tv-m? Sony Bravia KD-43-ról van szó azthiszem.
2022. jún. 2. 13:10
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Így van. Csak a "doboz" kell, arról Hdmi kábellal átviszed a jelet a tv-re. ennyi.


A tv "source" menüjében az adott hdmi bemenetet ki kell választani.

2022. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
milyet érdemes venni? vagy tökéletesen mindegy?
2022. jún. 2. 13:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Tök átlag óccsó kommersz box csak a 12 ingyenes csatornát fogja fogni.

De szerintem ennyivel elégedetlen leszel, szóval vegyél konkrétan mindigtv-s boxot, hogy elő tudj fizetni a normálisabb csatornákra is.

A lényeg, hogy ezen csatornákhoz 'DVB-T/T2' képes boxot vegyél, tehát DVB, 'B' és 'T/T2'-t tudjon.

2022. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hm..

A SetTopBox-ot ajánlgatják.

Az kell is, de mit dugsz a SetTopBox antennabemetébe?

Egy dugó kevés, valami "madzag" is kell hozzá, ami az antennától jön.

Az van?

Innen indulj el....

2022. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az antenna csatlakozó középső végébe dugj egy drótot. Kb 20-30 centi elég.


Majd nyomj egy csatorna keresést.ha jön be csatorna akkor nem kell stb.

Ha nem jött be mind vagy kockás a kép akkor picit hosszabb kábel meg helyezd át ide oda és jó lesz

2022. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem érdemes a MindigTV-vel vacakolni. Nézz szét, ha van a címen Digi szolgáltatás, attól olcsóbbat nem fogsz kapni és még settopbox sem kell hozzá.
2022. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Zzzoli ***** válasza:
Nem értem minek ajánljgatják neked a set top boxot, hisz ez a tévé élből tudja, hiszen ma már mindegyik tudja fogni.
2022. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szóval az említett Sony tv magától képes fogni az adást?
2022. jún. 5. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!