Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem sikerül alkalmazást...

Miért nem sikerül alkalmazást telepíteni a Hyundai HLJ 32854 GSMART Androidos tévére?

Figyelt kérdés

A tévét tavaly vettem a hétvégi házba, akkor néhány alkalmazást (Kodi, böngésző) telepítettem a Google Play Áruházból. Télen nem üzemelt, most kezdtem újra használni. Minden működik, még rendszerfrissítés is volt, de egy dologgal nem tudok mit kezdeni. Telepítenék újabb alkalmazásokat a Play áruházból, de semmit sem tölt le. Eljutok a Telepítés gomb megnyomásáig, innen már csak annyi látszik, hogy a Play Protect által ellenőrizve, és a letöltés függőben, a letöltés azonban nem kezdődik el, akármennyi ideig várok.

Sajnos fájlkezelő nem lett telepítve, ezért APK telepítést nem tudok csinálni.

A hétvégi házban nincs vezetékes net, a telefonom mobilnetét osztom meg wifi hotspottal. Ezzel böngészni tudok, a YouTube videók is mennek, a Kodiban is lehet streamelni. Annyit még, hogy a Google fiókom aktív a tévén.



2022. jún. 7. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezeket kell végigpróbálni:

[link]


Én is szoktam tapasztalni ezt a hibát Android készülékeken, de nem egyértelmű, hogy mi okozza.

2022. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogom próbálni. Annyit azért látok, hogy nem biztos hogy egyszerű lesz, mert a leírások lényegében telefonokra vannak kihegyezve. Vannak olyan opciók, amik a tévén nem jelennek meg. Például nemigen találkoztam a gyorsítótár illetve az adatok törlése lehetőséggel az alkalmazásoknál., vagy egy korábbi verzióra visszatérés lehetőséggel.
2022. jún. 8. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Azzal nem tudsz mit kezdeni. Egyébként szerintem a megosztott mobilnet gyengeségével lehet baja, én azt tesztelném legelőször.
2022. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos eléggé valószínű a mobilnet gyengesége, mert gyakran csak egy-két vonás látható a 4G-n. Amennyiben nem jön össze, akkor ősszel hazaviszem a tévét, és az otthoni wifi-vel is megpróbálom (esetlegesen vezetékes netet is tehetek rá).
2022. jún. 9. 08:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam más időpontban egy másik telefonnal, azzal sikerült letöltenem alkalmazásokat. Ezt követően már a saját telefonommal is működött. Elképzelhető hogy a mobilnet okozta, mert mást így már nehéz elképzelni.
2022. júl. 4. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!