Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha két éves a hűségnyilatkozat...

Ha két éves a hűségnyilatkozatom, akkor csak a két év elteltével lehet tarifacsomagot váltani?

Figyelt kérdés

Ha nincs kikötve, hogy 1 vagy 2 év tarifahűség!

T-Mobile-os mobilinternetről van szó. Tavaly decemberben lett kötve a RelaxNet L és elég soknak tartom, ahhoz képest amennyit használjuk és feltűnően hamar van lekorlátozva. Lehúzásnak tartom. Ráadásul a T-nél elég nagy hülyeségeket mondtak amikor rákérdeztem erre. Ezért egyértelműen egyel olcsóbb tarifát szeretnék. Megoldható ez az első év lejártával?


2010. szept. 19. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy benne van a szerződésben. Apró betűs részt is nézted? Egyébként bármikor felbontható, csak nagyon drágán. ;-((
2010. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy a hűség felbontható több tízezrekért, csak azt nem, hogy mikor válthatok tarifát. Nem szerződést akarok bontani, csak váltani. Egyébként a szerződés elég kacifántos, mert a két év hűségnyilatkozat is tök hülyén van megfogalmazva.

Azért köszi a választ.

Várok még néhány választ, olyanokat is akik esetleg már váltottak.

2010. szept. 19. 14:19
 3/4 anonim válasza:

Nem tudom, hogy segít-e, de ide tartozik:

Én februárban kötöttem 2 év hűséget egy díjcsomagra, előfizetésre, de eléggé elszaladnak a számláim...így bementem és akartam csomagot váltani, de nem lehet. Pedig szerződéskötéskor egyértelműen rákérdeztem, hogy ha úgy gondolom, hogy mégsem jó nekem ez az előfizetés válthatok-e egy korlátozottabb csomagra. A válasz igen volt! Egy hete bementem akkor pedig NEM-volt a válaszuk...

Csibészség...

2010. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok

Kinézem belőlük, hogy nem lehet tarifacsomagot sem váltani sajnos. Mint hogy azt sem mondhatod, hogy mégsem ezt a telefont akarom az új előfizetésemhez, hanem inkább azt. Legegyszerűbb felhívni őket, és megkérdezni. Az a biztos.

2010. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!