Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség a két tablet...

Mi a különbség a két tablet között?

Figyelt kérdés
Nagyon durván analfabéta vagyok a technológiai kütyük oltáránál, de be szeretnék szerezni egy közép-olcsó árkategóriás tabletet átlagos tartalom fogyasztásra/ tanuláshoz. A Samsung galaxy tab A8-ra esett a választásom. A media mart-ban árulják a SM-X200-ast és a SM-X250 25 ezer forintos különbséggel. Mi a különbség? Feltűnne? Vegyem a 115 ezreset vagy felesleges lenne? Kérem valaki magyarázza el konyhanyelven.

2022. júl. 5. 00:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Véletlenül hastegeltem az audit xd
2022. júl. 5. 00:34
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

A 200 csak wifi, a 205 wifi+LTE, vagyis SIM kártyával mobilnetezni is lehet vele


Ha ez nem fontos Neked, akkor a 200-ast vedd.

2022. júl. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Ennyiért, ilyen semmirevalót venni...egy használt üzleti laptop észerűbb...
2022. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom nem volt az esélyesek között , de azért a helyedben utána néznék az iPad 9 nek ,135 ezer volt pár hónapja , nagyon jó készülék . Én mindenre ezt használom már . SzámomrA kiváltotta a laptopot számítógépet . Másik kettőt nem ismerem , így nem mondhatok róluk rosszat. De ez az iPad 9 és tényleg jó
2022. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!