Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv! Az autómba (VW Bora 1j2...

Robi01 kérdése:

Üdv! Az autómba (VW Bora 1j2 2001) szeretnék hangszórókat beépíteni. Két darab hangszóró közt filózom, nem tudom melyik lenne jobb. Egy - Hertz UNO K165 és - JBL STAGE 2 604C ről van szó. ???

Figyelt kérdés

Esetleg valaki el tudja mondani hogy melyik lenne jobb és miért?

Nagyon szeretem a basszust (mélyeket)

Szeretek hallani 'mindent' a zenéből (minden hangszert, AUDIOFIL stb.)


Illetve hogy milyen beépítő keretet válasszak?

Mélyládát nem nagyon szeretnék egyenlőre.


) Ja, és szívesen várom más hangszórók ajánlását ;)


Előre is köszönöm a válaszokat :)

Róbert



2022. júl. 5. 11:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Ne oltsatok szénné, hogy 'ez egy hülye' stb. nem teljesen értek hozzá. :;
2022. júl. 5. 11:16
 2/3 Morzsi007 ***** válasza:
Ha már írtad az Audiofil-t, akkor inkább Focal márkát néznék bár autóban nehéz jó hangzást kialakítani. Ha szereted a basszust, akkor kellene egy mélyláda hátra. Még a kalaptartós ovál hangszórók tudnak mélyet adni, de ha csak az ajtóba veszel, az kevés lesz mély tartomány szempontjából. Az érzékenység értéke minél nagyobb legyen esetleg erre figyelj, mert akkor nagyobbat, hangosabban fog szólni.
2022. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ :D
2022. júl. 5. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!