A nem fix konzolok elég biztonságosak?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy 65-ös méretű tv-ét. A feleségem a sarokba szeretné feltenni, így a fix konzol nem jöhet szóba.


Ezt a konzolt vettem hozzá


[link]


A leírás szerint a konzol 50 kg-ot bír el, és a tv 25 kg, szóval elvileg jó lenne.


De én azért aggódom, hogy nem fogja olyan jól bírni mint egy fix konzol.


Nektek mi a véleményetek? Én aggódom túl?



2022. júl. 6. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A falba rögzítés legyen stabil, elég nagy erőkar keletkezik, a középső és felső tipli húzásra van igénybevéve, azt különösen jól kell rögzíteni. Amúgy raktam már rá ekkora készüléket, nincs vele gond.
2022. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem vékonyka egy ilyen konzol mint amilyennek látszik a képeken. Az enyém is elég masszív, meg is lepödtem amikor megfogdostam, hogy vastagabb anyagból van mint a 80 literes bojler akasztója.

Egyébként meg nincs dinamikus igénybevételnek kitéve, nem rángatja a szél, nem akasztotok rá ruhát, stb. Szóval ha jól be van fúrva, akkor nem lehet baj.

Ha mégis leesik, akkor fogd az asszonyra, ő akarta oda a tv-t :D

2022. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. júl. 6. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!