Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lg Tv-n a fél képernyő fekete,...

Lg Tv-n a fél képernyő fekete, tegnap néztem akkor jó volt, ma bekapcsoltam fekete. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
tv készülélekem jobb oldala (felétől-jobb oldaláig) fekete, minimális átmenet, minden müködik, de bármelyik csatornán, és bármelyik menüpontba lépek, a jobb oldala fekete. mitöl lehet ez? mit lehet ellene tenni?

2022. júl. 8. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elromlott. Meghibásodott. Szervizt neki.
2022. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zzzoli ***** válasza:
74%

Kérdésedből feltételezem hogy megvan a megfelelő szakmai háttér, felkészültség, műszerezettség, csak nem tudod merre indulj, mert még nincs elég gyakorlatod.

Azt szeretnéd hogy mi a javításban jártas szakemberek, vezessünk rá hogy szétszedés után merre keresd a hibát, miket mérj ki, mit nézz meg, aztán mit szerezz be és cseréld ki.

Ugye jól gondolom?

2022. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szirty ***** válasza:

"tegnap néztem akkor jó volt"


Minden úgy romlik el, hogy egy darabig jó, utána meg nem.


"mitöl lehet ez?"


Meghalt a háttérvilágítás részben.


"mit lehet ellene tenni?"


Elvinni javításra a szervizbe.

2022. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg azt, hogy a telefonod vakujával világítsd meg a sötét részt. Ha így látható ott is a kép, akkor háttérvilágítás hiba. Ha nem, akkor lehet kijelző hiba is. Nem lett mozgatva a készülék?
2022. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A függönyt húzd vissza a tévé elől az ablak széléhez! ;)
2022. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!