Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Többnyire fotókhoz vennék...

Többnyire fotókhoz vennék macbookot, milyen a megfelelő hozzá?

Figyelt kérdés

Esküvőket fotózok időnként, így van hogy 1000 raw fotót kell bevinnem lightroomba meg photoshopba. Sajnos az előző laptopom gyorsan felmelegszik és ki kell kapcsolnom meg belassul. Olyan laptopot keresnék ami bírja ezeket. Tudtommal ami fontos hogy m1 chip legyen benne.. nem tudom az mire jó pontosan, még van minek utána nézni..Sajnos 13 cm-re van keretem nagyobb macbookot nem tudok venni, mert drága így maradna valamilyen 13inc pro.

Két példát küldenék be, mit gondolnátok ezekről? (Természetesen nem csak itt járok utána, de kíváncsi lennék a véleményetekre)


[link]


Ez nem m1 chipes hanem Core i7 viszont legalább 15 inch


Akkor a második egyben az utolsó:


[link]



2022. júl. 10. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fotózás okán én van mereszgetném a szemem egy olyan kicsi kijelzőn, inkább vennék egy nagyobb monitort meg egy Mac minit

[link]

2022. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik mai Macbook Air vagy Pro megfelelő, a kijelzőjük jó képszerkesztéshez. Az M1 processzor meg elég teljesítményt nyújt.

Egyébként ja ha nem akarod hordozni, akkor a Mac Mini jobb lenne egy frankó monitorral. Nekem is ilyen van, tök jó cucc. Ugyanaz van benne mint a Macbook Prokban, csak nincs benne monitor, akkumulátor, billentyűzet, stb, ezért olcsóbb.


Viszont 16GB memrória alatt ne vegyél már új gépet, főleg ha ennyi képet kell kezelni.


Amúgy meg miért nem végre veszed nettóban?

2022. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!