Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szükségem lenne egy Blutotth...

Szükségem lenne egy Blutotth hanszóróra ami pendriveról is tud lejátszani. Egy temetésen lenne használva, nem tudom mekkora teljesítmény kell egy kis városi ravatalozó normál (Nem üvöltő) kihangosításához?

Figyelt kérdés
Sajnos a vállalkozó aki intézi a Temetést, nem tudta, vagy nem akarja megmondani, hogy milyen médián kéri a zenéket amit a szertartás előtt szoktak lejátszani. Többnyire az elhunyt kedvenc felvételeit a 60-as 70-es évekből.
2022. júl. 21. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdőjeltől még nem lesz ez kérdés. Normális temetésen a zene éppen csak a hallhatóság határán van, oda nem kell különösebb teljesítmény, és rendszerint a szolgáltatáshoz jár az eszköz. Hogy milyen formában kéri a zenét, azt meg mi honnan tudjuk? Nem vele kellene megbeszélned?
2022. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem kell tudnod a formátumot, mert nem volt kérdés. Engem kizárólag az érdekelt, hogy mekora teljeítményű eszköz kelhet. Igen azzal is tisztában vagyok, hogy nem koncertterem. De azért nem is a halhatóság határán ahogy írod.


De köszönöm a szándék legalább megvolt.


Majd kitalálom magam.

2022. júl. 21. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:

bluetooth hangszóró.


Sok BT hangszóró tud pendrive ról lejátszani csak az macerás szerintem.

Ha már BT akkor telefonról lehet vezérelni szépen.

Persze érdemes a hívásokat kikapcsolni mert akkor szertartás közben elkezd üvölteni a kedvenc csengőhangod.


Fontos hogy beltérről vagy kültérről beszélünk...

Beltérben és mivel gondolom nem nagy helyiség a zenét egy sima JBL flip vagy charge is meg tudja szólaltani amennyire kell. Gondolom nem a zene élvezete a lényeg, és nem is a party hangulat, hallani pedig majd lehet. Kicsi, és el lehet rejteni pl. Talán egy Flip 6 a legújabb és feketében.


Kültéri ravatalozásnál necces hogy ez mennyire lesz elég. Kültérben elvész a hangja. Számít mekkora a temetés. Kisesebbre elég ez is.


És ha egyszeri alkalom a közel állók hallani fogják...

2022. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!