Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kerti szivattyúnak miért...

Kerti szivattyúnak miért csökken a teljesítménye?

Figyelt kérdés
Röviden volna 1 gyürűs kutam amiből 1 szivattyú nyomja a hidrofor tartályba a vizet. a szivattyú IBO 1800W 100L/perc vízhozammal és 8 bar maximális nyomást tud. Újonnan amikor beszereltük 1 pillanat alatt felnyomta a tartályt 7 Bar -ra viszont a napokban azt vettem észre hogy már nem tudja felnyomni csak maximum 5.8 Bar -ra azt is nagy küzdelmek árán valamint a vízhozam sem annyi. Szétszedtem a csöveket kiszedtem a láb szelepet a tartályt is kinyitottam de sehol nem találtam sem dugulást sem problémát ami indokolná. Valakinek valami ötlet hogy miért lehet ez a hiba? vagy a keresésben merre mennyek tovább?

2022. febr. 21. 18:25
 1/3 Szirty ***** válasza:
Én belenéznék a szivattyúba milyen állapotban vannak a lapátok...
2022. febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Járókerékbe kerülhetett valami, ha a viz nem ment lejjebb..
2022. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megcsináltad?
ápr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!