Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Müködik a HBO Max ? Nekem...

Müködik a HBO Max ? Nekem tegnap óta nem.

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak miattad leteszteltem, nekem, nálam működik. Ha fizeted, akkor neked is működnie kellene, ha nem működik, akkor az adott e-mail címről, amiről a szolgáltatás megy, kellene, hogy írj nekik egy e-mailt a hibával kapcsolatban.


Mégegyszer: én elindítottam az enyémen most egy random filmet (speciel a Paddington-t, de ez teljesen mindegy) tesztként, és az fut. Kép és hang is tökéletes.

2022. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon és számítógépen is tökéletesen megy nálam.
2022. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nálam van a prüci. Sajnos hülye vagyok a géphez, arról megy, és még csak most válaszolt az ügyfélszolgálat. Nem központi hiba, de még keresnek. :(
2022. júl. 22. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fizeted a díját, akkor mennie kell. Én kihívnék egy szerelőt, ha a díj rendezve van és nem központi a hiba, akkor azt ott helyben kell diagnosztizálni és megoldani.
2022. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A HBO Max (ellentétben a Netflix-szel, ami a legrégebbi tévéken is a mai napig megy - persze, amelyik annyira nem régi, hogy legyen rajta Netflix app) a közelmúltban egy halom picit is régebbi tévét kizárt az app használhatóságának köréből akkor, amikor március 8-án megszűnt a HBO Go és ezzel egyidejűleg elindult a HBO Max.
2022. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!