Hallottatok már Teletext márkájú CRT TV-kről?

Figyelt kérdés
Nálam 2010 körül volt olyan de nem találok róla semmit se az interneten. Az elejére az volt ráírva, hogy Teletext de nem mint funkció, hanem mint márka

2022. júl. 22. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Teletext az szolgáltatás, nem márka. Ez a Samsung is tudja, de attól még nem teletext gyártmány.
2022. júl. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szolgáltatás viszont márkaként volt rajta feltűntetve
2022. júl. 23. 09:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyedi benne hogy ha olyan csatornára kapcsolsz amin nincs adás (Bár az AV-n kívül már egyen sincs) akkor 5 perctől visszaszámol, majd kikapcsol
2022. júl. 23. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h rá volt írva nagy betűkkel a készülékre h TELETEXT, de attól még az nem a márkája volt, hanem a funkcióját hirdette így a gyártó. Régebben ez "menő" volt, hogy a kiemelt funkciókat ráírták büszkén a műszaki cikkekre.


A kikapcsolási időzítő benne volt elég sok régi tévében már.

2022. júl. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tegnap találtam egy képet a SEG TV-kről

Azoknak ugyanaz volt a vezérlőpanelje, de szürke volt a kávája, meg sík képcsöves

[link]

2022. júl. 25. 09:03
 6/6 A kérdező kommentje:
A márkára rosszul emlékeztem, az ugyanis Teletech volt
2023. jún. 3. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!