Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox One S nem érzékeli/észlel...

Xbox One S nem érzékeli/észleli a füles mikrofont?

Figyelt kérdés
Milyen beállítás hátráltatja? Telefonon tökéletesen működik. Egyáltalán kontrollerbe jó a füles mikrofon dugója?

2022. júl. 28. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán kontrollerbe jó a füles mikrofon dugója?


Igen, nálunk is így van használva.

2022. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, bele megy rendesen. Most nemrég találtam meg a beállítását, felvettem, de semmi hangrögzítést nem észlelt se a Xbox, sem a játékai.
2022. júl. 28. 23:00
 3/6 A kérdező kommentje:
De érzékeli azt hogy az bevan dugva, a pink pirosos dugó
2022. júl. 28. 23:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak nem olyan fülhallgatót használsz ami PC-hez van és két 3,5-ös Jack van rajta, (egy rózsaszín és a zölt) mert akkor jóhogy nem működik. Ide olyan való ami 4 éritkezős mint pl amit a mobiltelefonokhoz adnak és egyben van a mikrofon és a fülhalgató. Új mikrofonos fülhallgatókhoz adnak is ilyen átalakítót. Fiaim is most kaptak ilyeneket, két különböző típus és mindkettőhöz volt.
2022. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez XBOX-ra nem is jó? Azt használok
2022. júl. 28. 23:23
 6/6 anonim ***** válasza:

A két színes 3.5-ös jack dugó van a végén akkor nem! Xboxhoz olyan kell ami egy dugós, és 4 éritkező van rajta. Azon megy a hang és a mikrofon is.Mint írtam az újakhoz adnak átalakítót.

Te esetedben ilyesmi kellene:

[link]

2022. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!