Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Telekom Smartboxot másképp...

A Telekom Smartboxot másképp is lehet irányítani?

Figyelt kérdés

A Smartbox kb. másfél hetes távirányítója nem működik, elemcserére sem reagál. Semmi fizikai behatás nem érte.

Samsung Smart TV-m van, de annak a távirányítójával nem tudok csatornát váltani, ahogy a telefonomon lévő SmartThings applikációval sem.

Valahogy össze lehetne hangolni ezeket?

(A távirányítót majd kicseréltetem, de addig is használnám a tv-t.)

LG TV esetében találtam leírást erre, de Samsunghoz nem.



2022. aug. 2. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Ha a TV távirányítója nem tudja akkor kakukk.

Általában nem tudja, vagy a másik eszközön be lehet programozni hogy pl bizonyos funkciókat erről a másik távirányítóról vegyen.


pl a hifi -m hangerőállítást érzékeli...


Cseréltesd ki a távirányítót...

2022. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a tévét set top box módba teszed, már ha van olyan funkciója, akkor a HDMI kábelen keresztül tudja vezérelni a boxot, azaz ki-be kapcsolja és tud csatornát váltani, esetleg az EPG-t be tudja hozni és abban navigálni, de az extra funkciókat, mint a videótár, műsorrögzítés, nem tudja kezelni.
2022. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy tudom set top box módba tenni?
2022. aug. 2. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatornakereséskor lehet választani, hogy hangoljon, vagy csak megjelenítő szerepet töltsön be. Utóbbit kell választani, akkor megjelenik a box képe, vagy ha nem, kérni fogja, hogy egy bizonyos HDMI portba dugd be, mert általában csak az egyiken működik ez. Ha látod a box képét, ezen a ponton megjelenik a távirányító hangolás menü, ahol kérni fogja, hogy bizonyos gombokat nyomj meg és jelezd, ha a box reagált rá, itt kell összehangolni a két készüléket.
2022. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Csatornakereséskor lehet választani, hogy hangoljon"


Már itt elakadtam. Fogalmam sincs, ez hol van. Másfél hete van okostv-m, előtte 10 évig nem volt, szóval nagyon ismerkedési szakaszban vagyok vele.

2022. aug. 2. 13:19
 6/6 A kérdező kommentje:

Megtaláltam. Nem sikerült így sem. Marad a csere.

Köszönöm a segítséget!

2022. aug. 2. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!