Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elhagytam az Airpodsom,jelezni...

Elhagytam az Airpodsom,jelezni fogja ha más használja ?

Figyelt kérdés
Elhagytam tegnap az airpods kettőmet.Ugyanazt a helyszínt mutatja,ahol utoljára használtam.A kérdésem az lenne ,hogyha valaki elkezdené használni,én látom akkor hogy hol tartózkodik,vagy az is lehet hogy azért mutatja nekem még mindig azt a helyszínt ,mert utoljára a telefonom ott volt csatlakoztatva rá,de már valaki más nagyba használja?:(

2022. aug. 5. 13:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Szerintem eléggé jól szólt :D❤️

De honnan is tudnád,sosem volt neked ilyened.

2022. aug. 5. 14:17
 12/21 anonim ***** válasza:
43%
És nem is lesz, épp elég volt az igénytelen ismerőseimét kipróbálni.
2022. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Gondolom azok nem voltak eredetik.

Elég szép koppintások készülnek róla.

2022. aug. 5. 14:25
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha a crapple weboldala azt mondja, akkor de :)
2022. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Na akkor mondj egy jó fülhallgatót.

Biztos neked nagyon magasak az igényeid,ha neked ez gagyi.

De ebben az árkategóriában.

2022. aug. 5. 14:28
 16/21 anonim ***** válasza:
2022. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi,majd megnézem őket ha veszek újat
2022. aug. 5. 14:35
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Az airpodsban nincs semmiféle a helyzetmeghatározáshoz szükséges dolog, csak az iPhonetől kapott jel alapján tudja, hogy hol van.

Itt: [link] vagy a lokátor appban az utolsó helyet látod amikor kapcsolódva volt az iPhoneodhoz.

Támogatási oldal:

[link]

Sajnos az elveszett mód csak Airpods 3 és afelett működik. Vagyis ha valaki megtalálja, reseteli és használja, akkor így jártál.

2022. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ohh értem,köszönöm :(
2022. aug. 5. 15:37
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is parázok hogy olyan helyen hagyom el a fülesem ahol nem találom majd meg. Én itthon hagytam el 1x, de megtaláltam a fagyasztóban.


Ha az egészet elhagytad akkor simán hasznos lehet másnak. Ha csak az egyiket akkor nem.

2022. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!