Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabletet ajánlotok kb....

Milyen tabletet ajánlotok kb. max 180-230 ezer forintos kategoriában?

Figyelt kérdés

Egyetemre szeretnék egyet jegyzetelesre, tanulasra, filmnezesre, böngészésre. Játékokat nem játszanék rajta és komoly képszerkesztő szoftverek sem kellenenek. Ajegyzeteles miatt mindenkeppen szeretnek hozza egy jol mukodo tollat.

Ipad air 2020 es samsung tableteket neztem ebben az arfekvesben.



2022. aug. 10. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Mindenképp ipadet javasolnék, 7-8 évig simán bírják, annyi hogy figyelj arra hogy második genes apple pencilt vegyél.

Az alap modellt nem ajánlom, nekem az van első genessel és nekem megfelel de sok embernek nem jó az első genes fogása. Minit a mérete miatt nem, airt vagy prot ajánlok, ebben az árkategóriában ipad air 4. Jegyzeteléshez pedig Goodnotes, Notability vagy Notion

2022. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!