Van egy "sony extra bass xb33" bluetooth hangszorom, es erdekelne hogy meg lehet e oldank hogy egyedul en tudjak racsatlakozni?

Figyelt kérdés
Van egy igazi sfej aki allandoan rakapcsoldik mikor hasznalni akarom es nem tudom hogyan tiltsam le a telefonjat. Lehetseges egyaltalan?

2022. aug. 28. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Vessz vele össze nagyon nem akar majd veled foglalkozni se a telefonoddal.
2022. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy "JAM2" nevű valamim van, ami ha éppen rá vagyok csatlakozva, nem enged más eszközt csatlakozni (az enyémmel marad összeköttetésben, amíg nem bontom a kapcsolatot)


De még ezután sem tud akárki rácsatlakozni, meg kell rajta nyomnom a PLAY gombot hosszan, hogy más eszközt kedzjen el "keresni", addig csak sikertelen csatlakozási kísérletek vannak..


A SONY-nál nincs ilyen?

2022. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez olyan, hogy tobben is ra csatlakozhatnak es aki epp utoljara kapcsolt zenet aze szol. Es nem is lenne baj ha szandekosan nem kapcsolgatna allandoan a zenet/vagy ne lenne ilyen idegesitoen kitarto egy sfej
2022. aug. 28. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs rajta egy "RESET" opció, amivel a korábban csatlakoztatott eszközöket "elfelejti" és csak úgy lehet rákapcsolódni, ha "megengeded" rajta?


Tehát valami gombkombó, vagy valami, hogy ne tudjon akárki rácsatlakozni, hanem csak azok, akiknek engeded?

2022. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Resetelni tudom, de utana is ugyanugy lehet barkinek csatlakozni ra.
2022. aug. 28. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Jó vásár volt.
2022. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Nincs valami beállítási felülete, mint egy routernek? Be kellene állítani a kapcsolódási kódot, vagy meg kellene változtatni.
2022. aug. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!