Már a 3. Logitech z906-om megy tönkre, ugyanazzal a hibajelenséggel. Hol lehet a hiba? Más hangrendszerrel is ugyan így járnék? a többi lent...

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy ha a családi körülményeim engedik max hangerőn hallgatom a zenét. Mostmár, egyszerűen nem tudok másra gondolni, mint hogy a zenehallgatási kultúrám teszi tönkre a hangfalakat. A hangfalak kb. fél éven belül ugyanazzal a hibajelenséggel, fokozatosan mennek tönkre , mégnem teljesen használhatatlanná válnak. Sok ismerősöm mondta h ne hallgassam olyan hangosan a zenét, az teszi tönkre. Na de könyörgöm, én csupán a gyártó által megadott technikai kereteket, lehetőségeket használom ki, és a gyártó által maximalizált hangerőn hallgatom a zenét, (közép hangerőn játszok, film) stb. tehát teljesen rendeltetésszerűen használom a rendszert. 11 hangerő pötty van a dekóderen, nem teszek v hekkelek oda egy 12, vagy 13.-at h még hangosabban szóljon! A gyártó határozta meg ezt a maximális hangerő értéket, és sehol nem írja a használati utasítás h nem szabad feltekerni addig, amit egyébként ők alkottak meg olyanra, h addig lehessen feltekerni. Garancia időn belül tönkremennek. Persze kicseréli az üzlet, de ez így rendben van egy közel 100 ezer forintos hangfalrendszertől?És postázgathatom kb fél évente? Most velem van a baj( de ha igen, akkor is rendeltetés szerűen használom), vagy a logitech ennyire gagyi? Cserélni szeretnék egy Genius SW-HF 5.1 6000V2 -re. Szerintetek azzal is ugyanígy járnék?

Vagy tudtok ajánlani valami megoldást? vagy 5.1 hangrendszert 180 ezer ig? (vedd le a hangerőt stb. nem érdekel mert, ez kb olyan ha ez így van,h ha veszek pl. egy videokártyát, akkor vegyem le a grafikát, meg állítsak be az fps limitet 30-ra, hogy a kártya ne 100%-on pörögjön, hanem csak 50%-on. Mert különben tönkre megy. A válaszokat köszönöm!



2022. aug. 31. 18:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A hangerőt szoftweresen a windowsban levettem 67% ra. így max hangerőn is szépen szólt, és még elég hangosan. de még így is tönkrement.
2022. szept. 1. 13:20
 12/20 anonim ***** válasza:
47%

A Logitech webkamera, billentyűzet, egér gyártó volt. A hangszórógyártás (gyártatás és felcimkézés) csak egy szükséges rossz. Kb. a játékok hangeffektjeinek kisebb szobában történő visszaadására alkalmas, sem zenére, sem filmre nem annyra, mert hangszóróként gagyi. A legalja, akkor is ha sokba kerül.

Vedd meg valami olyan gyártó termékét, aki már évtizedek óta a piacon van ezen a területen.

2022. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
Tehát gyakorlatilag simán lehet, hogy bőven nagyobb volt a jelszint, mint amire hitelesítették. Ez mióta rendeltetésszerű használat? Örülj neki, hogy eddig kicserélték.
2022. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

"a 3. Logitech z906-om megy tönkre"

Ezt úgy olvassuk magyarul, hogy a harmadik megy tönkre. Sehol nincs ebben benne hogy a másodikat és a harmadikat te vetted, vagy cseréltetted, vagy mi. Úgyhogy vegyél vissza az arcból kistáska!

Világosan elmondtuk többen is, hogy az igényeidnek nem felel meg ez a hangrendszer, mert túlhajtod. Vegyél olyan ami kibírja ez az őrületet! Zenehallgatáshoz pedig nem kell 5.1, 2.0 bőven elég. De ha 5.1-et szeretnél, akkor vegyél azt, csak megfelelő minőségűt, megfelelő méretűt, teljesítményűt.

Amikor legközelebb kicserélteted ezt a xart, akkor ne használd egy percig sem és el fogod tudni adni újként úgy, hogy ne bukj rajta sokat. Anyucit megpumpolod kicsit és vegyél egy normálisabb berendezést.


"Ezért vettem egy "komolyabb" autót , ami elég gyorsan tud menni, csak ha gyorsan megyünk vele tönkremegy. "

Az oktatási rendszer csődje vagy öcsi.

2022. szept. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Kedves Valaki! Tényleg ne írj ide. Eskü, szövegértései gondjaid vannak, csináltass tesztet diszlexiára. de kezdő logopédus vagyok, felvehetem neked. A "már" szócskát lehagytad, (ami relevánsan módosítja a tartalom értelmezhetőségét) az idézésből,ami az eredeti kérdésem részét képzi. kiegészítve abban a kontextusban teljesen értelmezhető úgy, hogy nem a 3.tehát egy, hanem összesen 3 ment már tönkre.huhhhh....nem baj, munkanélküli nem leszek az biztos!!!!
2022. szept. 1. 14:01
 16/20 anonim ***** válasza:
93%

"munkanélküli nem leszek az biztos"

Halláskárosult logopédus leszel. 😂

Értettem hogy három darab ment tönkre. Az nem volt világos a kérdésből, hogy mindhármat megvásároltad, vagy csak az elsőt, a többi pedig cserés volt.

Mindegy. Vegyél egy normális hangfalat. Kötve hiszem, hogy egy ilyen műanyag valami szépen szól.

2022. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
80%
Vegyétek már észre, hogy nem a kib...tt hangfala miatt van már itt, csak a veszekedés miatt. Elvi kérdést csinál belőle, hogy csak neki lehet igaza. ( = troll). Szerintem a "metris" csukló- és sapkalámpás kiscsávó szintet lépett, utoljára ő volt képes ilyen parttalan vitákat generálni.
2022. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Genius 5.1-es kell venni mert minőségi cuccokat gyárt mindig.
2022. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%

Vegyél egy 5.1 házimozi erősítőt használtan. A régi Kenwoodok pl gyönyörűen szólnak. Kb 30eFt körül kapsz olyat amin még nincs HDMI, de SPDI/F már van. Ezt már össze tudod kötni a számítógépeddel.


Meg vegyél hozzá szintén használtan egy jobb hangfal szettet. B&W, Dali, Wharfedale, Polk, Focal... Amit épp találsz a régi jobb gyártók közül. Sokkal szebben szóló és robosztusabb rendszert kapsz.

2022. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Miért lettem le pontozva?


18-as vagyok.

2022. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!