Fejhallgató miért halk ?

Figyelt kérdés

Lenne egy Asus Strix 2.0 fejhallgatóm ami ugye jack csatlakozós viszont gépre dugva elég halkan szól. Nem hiszem hogy egy 35ezer Ft-os fejhalgató erre lenne képes. Van itthon egy Spirit of gamer fejhallgató is ami USB-s és csak 8000Ft jelenleg(én 5 ért vettem 2 éve). És az 2x jobban szól sokkal hangosabb jobb a mély meg minden.


Meg tudom úgy oldani ezt a problémát ha veszek egy USB-s hangkártyát?


Vagy ha veszek egy USB-Jack átalakítót és akkor ugye USB kimenetből kapná ez is az áramot?



2022. szept. 5. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, azért szól jobban mert az a SOG fejhallgató rendelkezik hangkártyával.

Megoldhatja, de nem mindegy milyet veszel.

Technikailag nem átalakító, hisz ez egy komplex eszköz: DAC(analóg - digitális átalakító) + AMP(fejhallgató erősítő).

Egy ilyen ideális lehet:

[link]

De ha belefér ez jobb:

[link]

Megjegyzés:Igen, lesz alapzaj, ezen a szinten van de amint megy valami hang a fejhallgatóra megszűnik. Hozzátéve kítően meg fogják hajtani azt a fejhallgatót.

2022. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!