Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangszórónak mutatja a fejhall...

Hangszórónak mutatja a fejhallgatót?

Figyelt kérdés
Vettem nem régibe egy fejhallgatót és észrevettem hogy ahoz képest hogy milyen teljesitménye van nagyon halk.Aztán láttam hogy a gép hangszórónak mutatja ami a gépembe van beépitve szóval mintha azon át jönne a hang a fülesbe.Előlről van csatlakoztatva 3.5mm Jackel mégis ATAPI belső csatlakozót mutat.Probáltam megnyitni realtek hd audio managert hogy szétszedjem a kettőt,de az se nyílik meg (kigondolta volna)Ha letörlöm a Realteket akkor már fejhallgatónak mutatja de ígyis halk és nem olyan a hangminősége mint más gépen amit néztem.

2018. aug. 5. 11:42
 1/2 anonim válasza:
Próbáld meg visszarakni a driver-t, lehetőleg a legfrissebbet, ami kompatibilis az OS-eddel.
2018. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi már megoldottam azóta.
2018. aug. 12. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!