Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen vezetéknélküli fülhallg...

Milyen vezetéknélküli fülhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

Mivel higiéniai okokból nem lehet visszavinni őket, ha nem tetszik, ide írok segítségért. Eddig egy galaxy buds+ tulajdonosa voltam, teljesen elégedett is voltam vele, de elvesztettem a tokját, és a gyártóval kapcsolatba lépni macerás lenne. Egy bajom az volt vele, hogy a “bumszli” kinézete miatt nem nézett ki túl jól a fülemben, de az “agybadugós” tulajdonságáért nagyon imádtam. (tehát valami airpodshoz hasonló fülest szeretnék, mert az hosszabbítja az arcom, de azon nincs elég funkció, és nem “agybadugós”.) Ami még nagyon fontos lenne, az a hangzás, szeretnék egy hangos, de nem sipítós, magas hangokkal teli fülhallgatót.

Válaszokat, ajánlásokat köszi:)



2022. szept. 6. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
2022. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 utánanéztem mind a 3-nak, mindegyik nagyon szimpi volt a maga módján, de kinézetre még mindig nem olyan, amire gondoltam. Reménykedek azért, hogy találok olyat
2022. szept. 6. 18:53
 3/7 A kérdező kommentje:
(Újraolvasva hülyén fogalmaztam, magas hangokkal teli fülhallgatót NEM szeretnék)
2022. szept. 6. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Értelmes ember nem tesz szívószálakat a fülébe, pláne ha van normálisan szóló opció is..
2022. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszabbat szeretnél, akkor igazából csak az AirPods Pro az, amely ilyen kialakítású
2022. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megvettem, LG Tone Free FP9 a neve.
2022. szept. 7. 13:48
 7/7 anonim válasza:
Láttam,írtad,hogy már megvetted,de egyet tudok még ajánlani:Mi Earphones Basic 2 a hivatalos neve,vagyis így írja ki a bluethoot😊Remélem tudtam segíteni.😊😄
2022. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!