Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Régi hangfalat lehet újra...

Régi hangfalat lehet újra bevonni burkolattal?

Figyelt kérdés
Régi Orion hs 500 hangfalpáramat szeretném kívülről kicsit rendbe tenni esztétikailag, sajnos az alján a fadobozon lévő külső vékony burkolat lapattogzott, illetve egy-két kisebb karc is van rajta.

2022. szept. 15. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. De lehet hogy rondább lesz mint most ha nem értesz hozzá.
2022. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, ezért inkább elvinném olyanhoz, aki rutinosabb ebben.
2022. szept. 15. 14:27
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Én a VIDEOTON hangfalaimat jó minőségű középvastag ébenfamintás tapétával vontam be, (öntapadós). A rádiót is betapétáztam hozzá (Cleopátra). Szerintem ha van egy kis kézügyességed te is megtudod csinálni. Legfeljebb egy olcsóbb tapétával gyakorolsz egy kicsit valamilyen dobozon.:D A festés is megoldás lehet de ahhoz tényleg érteni kell, főleg a gletteléshez és a felcsiszoláshoz. Ha csináltatod én első sorban a dekor-studiókat ajánlanám de egy ügyes kárpitos is szóba jöhet.
2022. szept. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vannak öntapadós tapéták, fóliák.
2022. szept. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bútorfóliázás lesz a jó keresőszó, venni is, meg youtube is.
2022. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. szept. 16. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!