G2A mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Ezt a kódot szeretném megvásárolni, szerintetek nem átverés? Működni fog? Xbox Series S-en tudom aktiválni? Ma már vettem egy ilyen kódot más eladótól, de nem működött, azt írják, hogy 28 napon belül visszatérítik az árát. Ezért egy kicsit "félve" vásárolgatok innen... igaz nem sok pénz, de akkor is... :D


[link] (Közel 100.000 pozitív visszajelzés és kb. 300 negatív.)



2022. okt. 1. 15:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Eladó neve: Gamersuniverse
2022. okt. 1. 15:55
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Megbízható olyan szempontból, hoyg ha nem működik, visszakapod az árát.

Viszont mivel az esetek nagy részében illegálisan vagy szürkén szerzett kulcsokat árulnak, nem szabad meglepődni, ha egyszer csak bannolnak érte egy-egy játékból vagy szolgáltatásból.

2022. okt. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy TRIAL kód, tehát, ha már 1x használtál ilyet, elvileg utána több ilyet nem használhatsz fel azon a fiókon.

másrészt meg 800ft kit érdekel? buktál 1 kg kenyeret kb...

2022. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem érdemes megvenni. Több módon is lehet szerezni Game Pass Ultimate próbaidőt. Discord is osztogat Nitrósoknak, még nekem is meg van. Illetve, ha már egyszer használtad a próbaidőt, nem tudod aktiválni.
2022. okt. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már használtam próbaidőt... megvan miért nem tudtam aktiválni. :)

Na mindegy, köszi a válaszokat! :D

2022. okt. 2. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!