Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox kontrollert hogy tudom...

Xbox kontrollert hogy tudom kicseréltetni?

Figyelt kérdés

KB. 3 hónapos de már nem kapcsol be...

Blokja sajnos nincs meg, de azt olvastam hogy a benne lévő sorszám alapján letudják csekkolni hogy garanciás vagy nem.

Online ezt el lehet intézni valahogy, vagy mit kell csinálnom?


2022. okt. 11. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Blokk nélkül elég esélytelen.
2022. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát veled sem lettem előbbre
2022. okt. 11. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
LoL
2022. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az online ellenőrzés bukó. De próbáld meg a Microsoft profilodban megnézni. Gondolom a konzolodat beregisztráltad. Nekem viszont a kontrollerek sorozatszámát nem hajlandó elfogadni. De gyanítom, hogy azért se működne így a gariztatás, mert a Media Marktban, ahol a plusz vezérlőt vettem, ott nem vitték be semmilyen rendszerbe, hogy onnantól az el van adva és ketyeg a garanciális idő.
2022. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt tudod megnézni, hogy mi van beregisztrálva a Microsoft accountodhoz: [link]

Ha még nincs regisztrálva, akkor most is megteheted. Sajnos a kontrollert nekem sem engedte regisztrálni, és tartok tőle, hogy ez nem véletlen.


Esetleg ha online vásároltad, és van emailben valamilyen visszaigazolásod, azzal megpróbálhatod megkörnyékezni az eladót. Jogszabályi kötelezettsége a jótállásra csak számla vagy jótállási jegy bemutatása mellett áll fenn.

2022. okt. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Beszélj a Microsoft ügyfélszolgálattal. Sorozatszám alapján kellene tudnod intézni 06 80 018590. A sorozatszám alapján mindegyik eszközre van egy kb másfél év garancia gyártástól (2.5 konzolokra), hogy figyelembe vegyék azt, hogy állhat a polcon egy darabig.


Természetesen a blokkal lehet igazolni ha később vetted és akkor onnan számít az egy év garancia, de anélkül csak a sorozatszám marad. Remélhetőleg nem állt sokat. Ha sehogy sem jutsz előre akkor érdemes lehet érdeklődni konzolboltok szervízeiben. Xbox One kontrollerrel ez esetben talán több esélyed van, mert a Series elég új még.

2022. okt. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!