Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ebben az esetben kicseréltethe...

Ebben az esetben kicseréltethetem az xbox controllerét?

Figyelt kérdés
van egy garanciás x-box 360 slimem, és van egy olyan problémám, hogy a controller bal oldali analogját enyhén balra fordítom és elengedem akkor az ott marad és pl a bf3-nál a katona elkezd lassan balra oldalazni anélkül, hogy én bármit is csinálnék, vissza tudom fordítani, csak kicsit irritál, hogy minden balra oldalazásnál kell egy jobbra, hogy ne mozogjon, meg ha csak súrolom a bal irányba, már akkor elkezd balra oldalazni. Az analog nem mozdul be nagyon, pár milliméter az egész, alig látszik az hogy kicsit a bal oldalon ragad. Ebben az esetben kicseréltethetem?
2011. okt. 27. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem lehet "megigazítani", javítani?
2011. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sehonnan
2011. okt. 27. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, ez egyértelmű gyártási hiba.
2011. okt. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!