Kaptam egy Tesla GZ-041 működő lemezjátszót, de tű nélkül. Ebbe a típusba milyen tűt kell vennem és pontosan milyen sorszám alatt keressem?

Figyelt kérdés

2022. okt. 16. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemennék egy használt műszaki cikkek bizományi értékesítésével és javításával foglalkozó boltba, ha van ilyen a környékeden, és ott érdeklődnék, vagy hagynám a csodába, és esetleg olyannal próbálkoznék, ahol régi, megunt műszaki cikk átvétele és x (komoly összeg) pénz átadása ellenében lehet a régit újra cserélni. Privátban írok valamit még, bár az illető meghalt, amennyire tudom, a boltja tovább él, a weboldala megy, én a helyedben ha erre járok (megírom privátba, hogy hol) bemennék hozzá (annak a személynek az örököséhez, akinek a boltjának az elérhetőségét privátban elküldöm).
2022. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ezekbe piezzó kristályos tűk voltak, VK-4302 és VK-4204 típusok jók hozzá. Értékes bakelitet ne hallgass rajta, akkor se ha új tűt sikerülne venned.
2022. okt. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2022. okt. 17. 07:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, ilyen nincs és mégis van. Ne kérdezd miért, felhozott nekem a net egy ilyet:

[link]

csapj le rá te!

2022. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!