Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan indítsak TV-csatornát?...

Hogyan indítsak TV-csatornát? Ez így mspenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnék egy TV csatornát indítani. Tudom, sok pénzbe kerülnek a jogíjak, de arra gondoltam, hogy úgy kellene elindítani, hogy a felhasználók az internetes weboldalon küldik be mit szeretnének látni, így nekem sem kell jogdíjakkal bajlódnom, mert a felhasználó "szavatolja", hogy övé a jog.

Ötletek, esetleg valaki beszállna?



2022. okt. 17. 17:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
* Ez így menne?
2022. okt. 17. 17:29
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
És miert néznék nálad, ha direktben is megnézhetik az eredeti helyen?
2022. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert akár bármilyen vicces videót is leadhatnának a TV-ben
2022. okt. 17. 17:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez így semmiképpen nem szabályos. Ha én közzéteszek egy tartalmat, mint készítő, jogtulajdonos, az senkit nem jogosít fel az utánközlésre.
2022. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, sok pénzbe kerülnek a jogíjak, de arra gondoltam, hogy úgy kellene elindítani, hogy a felhasználók az internetes weboldalon küldik be mit szeretnének látni, így nekem sem kell jogdíjakkal bajlódnom, mert a felhasználó "szavatolja", hogy övé a jog."


Szerintem, ha te ilyen mondatokat alkotsz és nem tűnnek fel bennük a logikai hibák, akkor inkább ne akarjál TV csatornát indítani.


Egyébként sem kell jogdíjakkal szenvedni, mert pl. a kis helyi tv-k is úgy működnek, hogy csak "sajátgyártanak" és semmilyen jogdíjköteles tartalmat nem használnak az anyagaikban.


Az meg, hogy te jogdíjköteles cuccokat adnál, és úgy, hogy mások mondják meg mikor mit akarnak látni (ez amúgy is kivitelezhetetlen lenne)... hát, kérlek. Ezt hívják VOD-nak.

2022. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5. Egyetértek, főleg a 2. Bekezdessel. 👍
2022. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocs, a kérdésben a hiba nem szándékos. Nyílván úgy gondoltam, hogy, ha beküldöd a tartalmat automatikusan felhogosítasz a továbbításra.
2022. okt. 17. 18:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Te tényleg ennyire kretén vagy?
2022. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

7: az összes tolvaj is "szavatolja", hogy övé a bicaj, mikor eladja neked. De ha te továbbértékesíted, ugyanúgy orgazdasággal fognak vádolni....


A "nem tudtam hogy lopott" nem elfogadható érvelés....

2022. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amit te szeretnél, arra caló a youtube, meg a többi videómegosztó. Vegyél egy kamerát, pofázz bele és töltsd fel, vagy csinálj élő videót.
2022. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!